ebay nakliye etiketi nasıl iptal edilir


cevap 1:

Yapabilir misin bilmiyorum ama neden istesin ki?

Arkadaşınıza bir ürün gönderme planı olmayan bir dolandırıcı satıcı olmadığınızı varsayalım ve umarız bu soruyu bir alıcı PayPal'dakinden farklı bir adrese gönderim yapmanızı istediği için sormuşsunuzdur. Varsa, bunu yapmayı reddetmelisiniz.

Gönderilen bir öğenin adresi PayPal sipariş ayrıntılarında yer alan adresle eşleşmiyorsa (teslimat onaylansa bile), bir satıcı olarak PayPals satıcı koruması kapsamında olmadığınızın farkında değil misiniz? Alıcı yasal olarak makbuz olmadığını iddia edebilir ve alıcı sizden talep etse BİLE üzerinde durmak için bir ayağınız olmaz.

PayPal, teslimatın PayPal satış makbuzunda gösterilen adres olduğunu her zaman alıcı için bulacaktır, adresi gösteren çevrimiçi teslimat onayına ihtiyacınız yoktur, ancak çoğu modern çevrimiçi izleme artık alanı / Postane ve Posta Kodunu gösterir. ancak PayPal, kargo makbuzunuzun doğru adresi gösteren kopyalarını ister.


cevap 2:

S: PayPal'dan bir gönderi etiketi yazdırırsam ve alıcı adresini manuel olarak değiştirirsem, yine de teslim edilir mi?

Muhtemelen ama buna güvenmezdim.

Ben olsaydım, etiketi iptal etmeye ve doğru adresle bir tane basmaya çalışırdım.

Bu bir satın alma durumu ve PayPal satıcı koruması isteniyorsa, ürünün PayPal işlem ayrıntılarında kayıtlı adrese gönderilmesi gerektiğini unutmayın.


cevap 3:

Hayır, yapamazsınız. Paketin üzerindeki barkodlar orijinal adres içindir, bu nedenle farklı bir adrese yazmak için paket yine de orijinal konumuna gider, ancak teslim edilmez. Sonra yazılı adrese giderdi.

Bu etiketi iptal edip başka bir tane yazdırabilmelisiniz.


cevap 4:

USPS, TESLİM ADRESİ AÇIK olduğu sürece umursamaz. Bu gerçekten kendi sistemlerinde yazdırılan bir PAYPAL adres etiketi hakkında bir soru olduğundan emin olmak için onlarla kontrol etmek en iyisi olacaktır.


cevap 5:

İstediğinizi yapın, ancak bu, bir giysiden garanti çubuğunu çıkarmak gibidir; sahte bir siparişle karşı karşıya kalırsanız, satıcı korumasından yararlanamazsınız.