dscout nasıl para kazanılır


cevap 1:

Ne yazık ki, çoğu şeyde olduğu gibi, cevap buna bağlıdır.

Ürün araştırmasına bakmadan önce bir adım geriye gidelim.

Genel olarak üç tür Amazon satıcısı vardır:

Perakende Arbitraj

Yerel mağazamda 1 dolara satışta olan bireysel aletler satın alıyorum çünkü Amazon'daki piyasa oranının 2 dolar olduğunu biliyorum. Her widget sattığımda 1 $ kazanıyorum.

Buradaki ürün araştırması, perakende satış noktalarında basitçe dolaşıp indirimli ürünleri bulmak ve bir fırsat olup olmadığını görmek için piyasa oranlarını kontrol etmek olduğundan, bu seçenek için çok fazla zaman harcamayacağım.

Büyüme açısından, perakende arb statiktir, çünkü fırsat her zaman orada olacaktır, ancak ayak işine girmelisiniz ve bu nedenle, insan unsuru ölçeklendirmeyi zorlaştırır.

Özel etiket

Geliştirilmiş özelliklere sahip kendi markalı widget'larımı her biri 1 dolara yapma ve bunları her biri 3 dolara satma fırsatı görüyorum.

PL için ürün araştırması, tek tek listelemelere bakmaz, satışların yüksek ancak rekabet ve müşteri memnuniyetinin düşük olup olmadığını belirlemek için tüm nişlere (benzer ürün gruplarına) bakar. Bu, bu ürün grubu içinde özelliklerini geliştiren yeni bir ürünün yapılabileceğine işaret eder. Listeler yerine nişleri analiz eden bir ürün araştırma aracına ihtiyacınız olacaktır, Catsnatcher buna bir örnektir.

Büyüme açısından bu, kâr için en yüksek fırsatı sunar, ancak yeni bir marka yaratırken en fazla riski de sunar. Toptan satış gibi büyük bir yatırıma değil, bunun yerine bir fikir ve yaratıcılığa bel bağladığınız için Amazon satıcısının en hızlı büyüyen çeşididir.

Toptan

Çin'den 100 $ 'a 100 widget satın alıyorum (widget başına 1 $) Bunları Amazon'da widget başına 1,20 $' a satabileceğimi biliyorum.

Bu lezzet için ürün araştırması, Amazon'da ve tedarikçinizde başka birinin ürününün fiyatını, nakliye oranları ve karlılığı ve en önemlisi, satın alma kutusunu almanın ne kadar rekabetçi olduğunu bulmak etrafında döner. Bunun için kesinlikle Jungle Scout gibi bir aracın size tüm bu bilgileri vermesi ve ileriye giderseniz ileride takip etmesi gerekiyor.

Büyüme IMO'su açısından bu fırsat, çok az yaratıcılık gerektirdiğinden, sadece matematikten azalıyor. Stokta yeterince büyük bir yatırım yapmaya istekliyseniz, hala kazanmanız gereken para var.


cevap 2:

Amazon'da satış yaptığım ilk yıllarda Jungle Scout'u kullandım. Bu iyi bir araç ama daha sonra Helium 10'a geçtim. H10 daha pahalı ama Jungle Scout'ta ayrı olarak ödediğim çok sayıda araç var, bu da nihayetinde özel ihtiyaçlarım için daha ucuz hale getirdi.

Ayrıca, o sırada sevdiğim en büyük özelliklerden biri rakip satış takibiydi, ancak çoğu durumda bu özellik artık çalışmıyor, zaten doğru değil.

Amazon'da satış yapmak için birçok farklı strateji olduğu için, ihtiyaçlarınızın ne olduğuna gerçekten bağlı.

Ayrıca H10 ile verileri daha doğru buluyorum. İkisi üzerinde yan yana karşılaştırma, inceleme ve vaka çalışması yaptım. O videoyu görmek istiyorsanız işte burada,

Helium 10 VS Jungle Scout İnceleme - Amazon Satıcı Yazılımı - Fast Lane Academy

cevap 3:

Tbh öyle demezdim çünkü ürün araştırması için kullanırsanız ve birçok insanın onu sizi benzersiz kılan şeyden daha çok kullandığını anlarsanız, bu nedenle Amazon'da aynı olan birçok ürün görürsünüz.

Google Trendler ve YouTube videolarını inceleyerek kendi kendinize araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Bazı öğeleri seçeceğiniz zaman bir sonraki seviye ninjalar platformundan yardım isteyebilirsiniz ve modaya uygun olanı seçmenize yardımcı olurlar, daha sonra doğrulanmış incelemeler ve SM konusunda yardımcı olurlar Herkes için kişisel deneyim yarattıkları ve herkese aynı sonuçları veren bir tür hizmet kullanmadığınız için onları tercih ediyorum.


cevap 4:

Sadece ücretsiz sürümü kullanmanızı tavsiye ederim çünkü benim için çok yararlı değildi. Kişisel deneyimlerimden paylaşabildiğim şey, yeni başlayan biri olarak sadece bir platformdan ziyade kişisel rehberliğe gerçekten ihtiyacım vardı ve bu yüzden bunun için bir sonraki seviye ninjaları kullandılar, lansmana ve daha sonra promosyonlar ve incelemelerle gerçekten yardımcı oldular. Bu konuda herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olabileceğini düşünüyorum ve Jungle Scout'ta bir abonelik satın almak daha yararlıdır.


cevap 5:

Chrome tarayıcısının yalnızca ücretsiz sürümünü kullanıyorum ve özel markalı ürünleri araştırmak için yeterli veri sağlıyor.

İşletmeniz büyüdükçe, daha fazla ürün bulmak için yeniden yatırım yapmalı ve dış kaynak işçileri kullanmalısınız. Daha sonra web uygulaması için ödeme yapabilirsiniz ve çalışanınız yeni ürünlerle işini büyütmek için harika bir araca sahip olacaktır.

Başlarken, kısıtlı bir bütçeniz varsa, ürünleri satın almak için kullanabileceğiniz parayı harcamak mantıklı değil.


cevap 6:

Hayır.