Trump, doğru ile yanlış arasındaki farkı biliyor mu?


cevap 1:

Elbette öyle. Sadece insanları umursamıyor. Amerika'nın şimdiye kadarki en kötü durumda olduğunu iddia ederek korkunuza hitap etti, duygularınıza hitap etti ve “Amerika'yı tekrar harika hale getireceğim” gibi anlamsız iddialarda bulundu. Nasıl? Bunu bir planla takip etmelisin. Amerikalıları kontrol etmenin doğru yolunu kesinlikle biliyor. Sanırım şimdi tek aptallığın ona oy vermelerinde yatmasını önlemek için “aptal” olduğunu iddia etmek için rasyonalize ediyorlar.


cevap 2:

Bay Trump'ın doğru ile yanlış arasındaki farkı bilip bilmediğini bilmiyorum. Ya şimdiye kadarki en iyi dolandırıcı ya da kendi yalanlarına inanıyor. Her iki şekilde de iyi. Yaptığı şeylerden bazıları zenginlerin yetki görüşüyle ​​ilgileniyor. “İstediğim herşeye sahip olabilirim çünkü param var” tutumu. CEO’nun siyasette olmasıyla ilgili sorunlarım var. Onlarla aynı fikirde olmayan herkesi kovamayacaklarını unutuyorlar. Bana öyle geliyor ki, hükümeti halka hizmet etmek için bir araç olarak para kazanma girişimi olarak görmeye çalışıyorlar. Bay Trump için üzgünüm. Tarihin onu bu ülkenin şimdiye kadar sahip olduğu en kötü başkan olarak göreceği anlaşılamıyor ya da umursamıyor gibi görünüyor. Umarım demokrasimiz bu saldırıdan kurtulur. Sadece zaman gösterecek.


cevap 3:

Hayır, çoğu yalancı gibi neyin doğru ve neyin yanlış olduğunu anlamadaki en masumdur, bunu yaptığının farkında olmak için dikiş yapmaz ve daha sonra öğrendiklerinde anında tepki göstermez. Şahsen, ona çoğu insanın yapamayacağı yeteneği veren fiziksel bir zihinsel sorunu olduğunu düşünüyorum. Etrafındaki etkinleştiriciler hakkında daha fazla endişeliyim çünkü normalde insan ve yanlıştan doğru biliyorlar ama yanlış yapmaya devam ediyorlar.