Birisi nasıl sifonu çekeceğini bilmiyor mu


cevap 1:

Bu soruya rastlamam ironik çünkü arabama servis yapılmasını beklerken aynı şeyi düşünüyordum ve tuvalette karşılaşmak zorunda kaldım. Beni etkileyen şey, bu uygulamanın bulunduğum her durumda (iyi veya kötü) bölgeden bağımsız olarak yapıldığını görmemdir. Görünüşe göre insanlar bir sebepten dolayı sifonu çekmeyi sevmiyorlar.

Şimdi, bunun bilimsel kısmına girmek, erkek olmak, ellerini kullanmaktan kaçınmak çok daha kolay. Sadece botlarımla yıkanıyorum ve hiçbir şeye dokunmaktan kaçınıyorum ve yine de ellerimi yıkarken OKB var. Yine de, çocukluk döneminde tuvalette çöplerinizi tuttuktan sonra DAİMA ellerinizi yıkamanız öğretiliyor. Ayrıca, sıhhi nedenlerden ötürü ve ayrıca döngüyü devam ettireceği için bir veya iki numaraya her gittiğinizde lanet olası tuvaleti sifonu çekmek gerekir. Ya bir grup insan işlerini tek bir yerde yaparsa ve sonra aniden tüm bu iğrençlik bir anda temizlenirse, mikroplar karmaşasına neden olur, vb. Sen adını ver. Dürüst olmak gerekirse, bunu yapmak için tek bir meşru mazeret belirleyemiyorum ve eğer tuvalet tıkalıysa, başkasına haber vermelisiniz. Pek çok insanın kafasında "Umurumda değil" ayarına uyan bir şey olabilir. Bu dünyadaki pek çok şeyle ilgili büyük bir sorun gibi görünüyor, pek çok insan "umursamıyor" ve daha sonra işleri gerçekten önemseyen biz insanlar bunun büyük kısmını üstleniyoruz.

Bu tür faaliyetlerden tamamen vazgeçiyorum ve bunu yapan herkesi oldukça iğrenç biri olarak görüyorum. Demek istediğim, yaygın, lanet olası "vücut çöpünü" herkesin görmesi için ortalıkta asılı bırakmanda sorun yok çünkü bir kaldıraçla tuvaleti sifonu çekerek onu atmak için gereken dakikayı almayacaksınız. Hijyenik mendilleri elinizin altında bulundurun ve daima ellerinizi yıkayın. Bu sorunu aşmak isteyen herkese tavsiyem, içinde "vücut çöpü" olmayan bir pisuar bulmaya çalışın ve bulamazsanız, yukarıda belirtilenler gibi temiz tutmak için gerekli her adımı atın. mendil ve elbette ellerini güzel ve güzel yıkamak. Tuvaletleri temizleyen ve bununla uğraşmak zorunda kalan zavallı kapıcılar için üzülüyorum.


cevap 2:

Suyu korumak ya da suyun kesildiği bir banyoda kalan tek sifonun tadını çıkarmak için ya da bebeği ya da kimseyi uyandırmak istemiyorsanız ya da kucaklaştığınız, düğmeli, fermuarlı ve bağladığınız zaman, siz Telefonunuzdan çok uzun süredir uzak kaldığınızı fark ettiniz mi, bildirimlerinizi kontrol edip hemen ilgilenmeniz gereken acil bir bildirim görüyor musunuz, böylece birinin bir youtube videosunda sizin hakkınızda bıraktığı yorumu yanıtlamak için sifonu kısa bir süre erteliyorsunuz, ardından pilinizi görüyorsunuz % 2'de olduğundan, telefon çökmeden önce şarj cihazına koşarsınız ve Superbowl'dan çıkarken bekleyen tüm "kahverengileri" unutarak şimdiye kadar yazdıklarınızın tümünü kaybedersiniz. Sonra saatler sonra işemek için geri dönersiniz ve sürpriz, kahverengiler hala Superbowl'da. Galip gelmiş olmalılar çünkü zaten şerit bantları geçtiler. Sifonu çekmek, çiş yapmak ve tankın tekrar dolup fışkırtmak için beklemek ya da işemek Suyu korumak için kahverenginin üzerinde. Yani yaptığınız şey bu ve neredeyse öğle yemeğini kaybediyorsun, çünkü kaşlar çişinin gücüyle parçalanıyor. Zihninize geri döndüğünüzde, mideniz çalkalandıkça, üçlü tehdit düşünmeye başlıyorsunuz. Sifonu çekmeden oraya da kusabilir ve 3 ana kaynaktan biyo örnekleri tek bir sifonla gönderebilir misiniz? Ama sonra mideniz yerleşmeye başlar, böylece kişisel rekorunuzu kırmak için bir kez daha floşta kalırsınız. Her neyse, insanların yüz kızarmadıklarında neden kızarmadıklarını boşverin. Eminim pek çok nedeni vardır. ..germafob?


cevap 3:

Sık sık sifonu çekilmemiş bir umumi tuvalet yaşamanın nedeninin (muhtemelen birkaç kullanımdan sonra bile) insanların donanımla iletişim kurmaktan korkmalarından kaynaklandığından şüpheleniyorum. Orada kimin / neyin bu şeylere dokunduğunu bilmiyorsun. Sifonu çeken birçok insan bunu ayaklarıyla yapar. Koltuğu yükseltmek ve / veya indirmek için ayaklarını kullanan birkaç kişi bile tanıyorum. Bazı kişiler yüzüğün üzerinde durup çömelerek tuvaleti kullanırlar. Sonra o şeyin üstüne oturmak ister misin?

Ben umumi tuvaleti kullanmaktan korkan insanlardan değilim. ABD'de zaten genellikle yakınlarda sabun ve suyla dolu bir lavabo bulunur. İşin aslı, işemek ve pislik deriyi görece daha kolay yıkar. Bunun biyolojik bir nedeni bile olabilir. Keşke o gürültülü, verimsiz elektrikli el kurutma makinelerini ortadan kaldırmanın bir yolu olsaydı. Eminim ellerinizi havada sallayarak kurutmak, onlardan birini kullanmak kadar uzun sürer. Arabanıza veya alışveriş sepetinize döndüğünüzde elleriniz hala nemliyse, her zaman pantolonunuza silebilirsiniz.


cevap 4:

Su karneye bağlanıyorsa ve / veya kuraklık varsa, hepimizin daha az sıklıkta sifonu çekmemiz gerekir. Az miktarda idrardan kurtulmak için galon tatlı suyu kanalizasyona atmak çılgınca. “Sarıysa yumuşaktır. Kahverengi ise aşağı iner ”.

Bir kuyuda yaşıyoruz ve mümkün olduğunca su tasarrufu yapıyoruz. Aileden biri gece idrar yapmak için kalkarsa, sifonu çekmeden önce sabaha kadar bırakırız. Bunu her zaman evde sadece aile olduğunda yapıyoruz. Tuvaletlerimiz çok sık temizleniyor ve bunda olumsuz bir şey yok. Yeryüzü her zaman bol miktarda temiz suya sahip olmayacak ve bir gün onu nasıl boşa harcadığımıza dair söylentiler sessiz tonlarda fısıldayacak.

Ancak, birisinin neden katı atıkları yıkamadığını merak ediyorsanız, cevabım yok. Belki küçük çocuklar bunu yıkamadan bırakırlar çünkü pantolonlarıyla değil de tuvalette büyük bir iş yapmaktan gurur duyarlar. Çoğu kültürde bu, kişinin “kurtaracağı” bir şey değildir.


cevap 5:

Neden biliyormusun. Onlar muhtemelen evde hiç kızarmayan cahil, pis pisliklerdir. Ve oğlum koltuklara pislik sürmeyi ve tuvalete tuvalet kağıdı yüklemeyi seviyorlar mı? İğrenç, iğrenç. Size nasıl yaşadıklarını anlatır.

Domuzlar. Bu kadar. Onlar domuz.

Bir keresinde bir depoda bir kadınla çalıştım ve bana sifonu çekmeyi her zaman “unutan” 18 yaşındaki oğlunu anlattı ve yazın eve geldiğinde bütün evi koktu.

Quora'da insanlara veya kendilerine karşı bu kadar iğrenç bir saygısızlık duyan birini bulacağınızdan şüpheliyim.

Hey, cevabı kendim istiyorum!


cevap 6:

Bu, insanların yaptığı en iğrenç şey. Demek istediğim, bazen kullandıktan sonra tuvaleti yıkamak için temel davranışları veya kişisel hijyenleri olup olmadığını merak ediyorum. Onu kullanacak bir sonraki kişiyi ve onu temizlemediği için onu kötüye kullanacak kişiyi düşünmezler. Pek çok insan kızarır ve tuvaleti kullanmak için 'ewww' hisseder ve sifonu çekilmez! Ya kontrol ederlerse ve gitmezlerse ... ya gitmeleri acilse? Kamu malı kullanıp kullanmadığınızı insanlar anlamalıdır .. lütfen doğru kullanın ve temiz tutun! onu kullanan tek kişi sen değilsin! şimdi soruya ... neden kızarmıyorlar? Olabilir ... • unuturlar. Ancak sifonu çekmeleri gerektiğini ve hatırlamaya çalışmaları gerektiğini anlamalıdır. • sifonu çekmeme konusundaki kötü tavrı olabilir !!!


cevap 7:

Umumi tuvaletlerde, kadınların kıçlarını koltuklara otururlarsa veya sifon kolu dahil tuvaletin etrafındaki herhangi bir şeye dokunurlarsa her türlü hastalığa yakalanacaklarına hala ikna olduklarını görüyorum.

Bu yüzden kendilerini mikroplardan korumakla uğraşmazlar.

Markette parayı veya klavyeyi veya hatta kredi kartı dokunmatik ekranını kullanmanın onlara bir şeyi yakalama şansı verdiğini gösteren tüm çalışmaları boşverin.

Tanrı aşkına, kıçını yere otur, işini yap, lanet olası tuvaleti yıka ve düşünceli geri kalanlarımız gibi lanet ellerini yıka.


cevap 8:

Umumi tuvaletlerde, insanlar sifon kolundaki mikroplardan ve / veya her sifonu çekişinde açığa çıkan mikropların buharından endişe duydukları için kimi zaman tuvaleti sifonu çekmeden ayrılırlar. Otomatik sifon sistemleri, umumi tuvaletleri olan işletmeler ve tesisler için tuvaletlerin her zaman sifonu çekmesini sağlamak için uygun bir yoldur. Çirkin olmasının yanı sıra, sifonsuz tuvaletler de başka bir büyük soruna neden olabilir. Tuvalet kokusunun yaklaşık% 80'i, yıkanmamış armatürlerden kaynaklanmaktadır. Temassız, otomatik deşarj sistemlerinin kurulması, tuvaletlerin yıkanmadan bırakılamayacağı, kokunun kontrol edildiği ve temiz bir görünümün korunduğu anlamına gelir.