çevrimdışı üyelerin nasıl gösterileceği anlaşmazlığı


cevap 1:

Hey, bu soruyu cevaplamamı isteyen herkese teşekkürler.

Cevap, sunucunun boyutuna bağlı olmasıdır. Daha küçük sunucular için, çevrimdışı üyeler çevrimiçi üyelerin altında listelenmelidir. Ancak daha büyük sunucular için çevrimdışı üyeler listelenmez. Discord, çevrimdışı üyelerin gösterilmemesi için sunucunun hangi boyutta olması gerektiği konusunda kesme noktasının ne olduğu konusunda net değil. En azından şimdiye kadar anladığım kadarıyla bu. Ancak, kullanıcılarını tanıyorsanız, adlarını arama çubuğunda hala arayabileceğinizi unutmayın.

Bu yardımcı olur umarım!


cevap 2:

A2A için teşekkürler.

"Bir Discord sunucusunda çevrimdışı üyeleri görmenin bir yolu var mı?"

Cevap, duruma bağlı. Discord sunucunuzda belirli sayıda kişi varsa ve bunların belirli bir kısmı çevrimdışıysa, tüm çevrimdışı üyeleri görüntüleyemezsiniz. Ancak, az sayıda üyeniz ve az miktarda çevrimiçi üyeniz varsa, çevrimdışı olan tüm üyeleri görebileceksiniz. Ayrıca, aradığınız üyelerin adını biliyorsanız, arama çubuğunda onları arayın. Umarım bu şerefe yardımcı olur.


cevap 3:

Discord sunucunuzda belirli sayıda kişi varsa ve bunların belirli bir kısmı çevrimdışıysa, tüm çevrimdışı üyeleri görüntüleyemezsiniz. Ancak, az sayıda üyeniz ve az miktarda çevrimiçi üyeniz varsa, çevrimdışı olan tüm üyeleri görebileceksiniz.


cevap 4:

Sunucunuzun 1000'den az üyesi varsa, üye listesindeki çevrimiçi herkesi aşağı kaydırabilir ve çevrimdışı kullanıcılar görürsünüz.

Aksi takdirde, Discord'un sonundaki bant genişliği ve barındırma sınırlamaları nedeniyle mümkün değildir.


cevap 5:

Evet. Bazı sunucular bunu yalnızca çevrimiçi üyeleri görebilmeniz için yapar, ancak çoğu sunucunun üye listesinde "Çevrimdışı" listesi vardır. Çevrimiçi üyeleri aşağı kaydırdıktan sonra bunu görebilmelisiniz.


cevap 6:

Çevrimdışı üye listesi, Discord sunucusunda 1000 üyeden sonra görünmez. Sunucuda binden az varsa, o zaman çevrimdışı üye listesini yine de görebilirsiniz.


cevap 7:

Discord sunucunuzda 1K'dan az kişi varsa, evet. Bir sunucu 999 kişiyi aştığında, çevrimdışı olanlar artık çevrimdışı listede görünmeyecek.


cevap 8:

Bunları, çevrimdışı olan veya herkesin görebileceği rollere sahip üyelerin listelendiği üye listesinin altında listelemelidir.


cevap 9:

Evet