en karanlık zindan nasıl para kazanılır


cevap 1:

Başka bir cevap, oyunu kaybedebileceğinizi belirtti çünkü en yüksek zorluk sizi bir zaman sınırına getiriyor ve bu doğru. Bununla birlikte, Stygian zorluğu, daha büyük bir meydan okuma isteyen oyunun gazileri içindir. Bunu Darkest zorluğuna dayanarak tartıştığımızı varsayıyorum, çünkü çoğu insan ilk kez oynayacak.

Kaybetmeyi nasıl tanımladığınıza bağlı. Bir partinin bir Şampiyon patronu silip süpürmesine katılırsam, kaybeder miyim? Ödülden daha fazla risk aldığım için bir zindandan geri çekilmek zorunda kalsaydım, kaybeder miydim?

Darkest Dungeon'ın mesajı şudur: Hayatta çoğu zaman kolay bir çıkış yolu olmayan zor durumlarla karşı karşıya kalacağız ve bazen bundan en iyi şekilde yararlanmanız gerekir. Kaç parti üyesini kaybettiğinize bakılmaksızın, posta arabasında her zaman işe alınmayı bekleyen yeni bedenler olacaktır. Farklı zindanlarda başarısız girişimlere ne kadar para harcarsanız harcayın, sizi bekleyen bir Çırak zindanı her zaman olacaktır.

Oyun çok zor ama yenilebilir de. Soru, oyuncunun içi boş zafer kavramını tatmadan önce ne kadar başarısızlık ve geri çekilme kabul edeceğidir.

Yol aydınlandı, yol açık. Onu takip etmek için sadece güce ihtiyacımız var.


cevap 2:

Varsayılan oyun modunda ve standart "Darkest" zorluğunda - hayır. Cepleriniz ne kadar boş olursa olsun, değerli kahramanlarınızdan kaçı mezarlığınızda kordon gibi istiflenmiş olursa olsun, Vvulf zorla kazandığınız şehir yükseltmelerinizi kaç kez yağmaladığına bakılmaksızın, işler asla geri döndürülemez şekilde kötü değildir.

Posta arabası, * her zaman * size katılmaya istekli yeni askerler bulunduracak, zindanlara atlamanıza, para kazanmanıza ve tekrar yukarı tırmanmaya başlamanıza ve sonunda oyunu yenmenize izin verecek.

Daha yüksek zorluklar ("Stygian"), her şeyden önce sınırlı sayıda hafta getirir. Bu modlarda - evet kesinlikle kaybedebilirsiniz.