karanlık ruhlar nito'ya nasıl gidilir


cevap 1:

Nito, ölüm üzerindeki tutuş gücü ve Gwyn'in ejderhaları yenmesine yardım etmesi dışında hakkında çok az şey bilinen bir karakterdir (çünkü ölmeyen her şeye karşı çıkmıştır, muhtemelen?). Gerçekten varsa, hedeflerini ve motivasyonlarını bilmiyoruz. Gördüğümüze göre, ölümü çok fazla farklılaşma olmadan yayıyor, daha çok kendi aracılığı olmayan bir doğa gücü gibi.

Bu nedenle, oyunun aydınlık-karanlık çatışmasında da taraf tutmuyor. O sadece, Seçilmiş Ölümsüzlerin fırında Gwyn'e erişmesi için gerekli olan lord ruhlarından birini tutuyor ve bunun için öldürülüyor.

Kötü mü? Belki bir seçeneğinin olmamasıyla hafifletildi diyebilirim (örneğin, Manus'un karanlık ruhuna benzer şekilde, ölüm ruhunun gücüyle delirmiş olabilir). Ölüm, öldürüldükten sonra da var olmaya devam eder, bu nedenle, Yunan tanrısı Hades ile karşılaştırılabilir bir rolde "ölüm tanrısı" değil, daha ziyade "bir" ölüm tanrısıdır (belki bir shinigami, Japon oyunu) ya da ölümü yaymak için bazı tanrısal güçlere sahip bir varlık. Bu nedenle, sık sık karşılaştırıldığı Grim Reaper değildir ve işi ölüme hükmetmek değildir ve Gravelord hizmetkarlarının tüm dünyaya ölüm yayan çabalarıyla birlikte, sadece insanları öldürmek için oldukça uğursuz görünüyor. gerçek sebep.