karanlık ruhlar quelaag'ın kürklü kılıcı nasıl elde edilir


cevap 1:

Size Peynirli Dört Kral Destroyer'ı sunuyorum.

 1. Yüksek dengeli, büyüye dayanıklı zırh (Havel seti veya Giant seti) alın. Herhangi bir nedenden dolayı ikisine de sahip değilseniz, sihir direncine dengeye öncelik verin (örneğin, altın sarısı siyah set). Four Kings'in saldırıları yalnızca büyü hasarı verir
 2. Mümkün olan en yüksek DPS'ye sahip olmak istiyorsunuz. Genellikle Quelaag's Furysword (mümkün olduğunca yükseltilmiş) ve 10 Humanity (ng2 + üzerinde bile çalışır) kullanıyorum. Divine silahlarını kullanmanızı önermiyorum çünkü Kings'i daha hızlı öldürürken patron hp'ye daha fazla zarar vermediklerini duydum.
 3. (ng için isteğe bağlıdır, ng + için hemen hemen gereklidir) Büyük Sihirli Bariyer mucizesini edinin. Dövüşü önemsiz kılıyor. Yedeklenecek uyum yuvalarınız varsa, Magic Barrier'ı da edinin. Yedek bir plana sahip olmanın asla zararı olmaz.
 4. Henüz Firelink Shrine şenlik ateşini 20 estusa tutmadıysanız, yapın. Çok fazla Estus diye bir şey yoktur.
 5. (isteğe bağlı) Grass Crest Shield'ı kuşanın ve iki elinizi silahınızı kullanın.

Ekipmanı kapsar. Şimdi oraya varmaktan ve savaşın kendisinden bahsedelim.

 • Onun setini ve katalizörünü almak istemiyorsanız, NPC çağrısını ALMAYIN. Çok az katkıda bulunuyor ve sadece savaşı daha uzun sürüyor. Yardımcı olması için bir oyuncuyu çağırabilirsiniz, ancak bu gerekli değildir. NPC'yi almaya karar verirseniz, sis kapısından geçtikten hemen sonra bakın ve gördüğünüz Hayaleti öldürün, yoksa çağrı ona saldırırken takılıp kalacaktır (Geçici Laneti yoktur ve ona zarar veremez).
 • Düşmeden önce şunlardan emin olun:
 • Artorias Antlaşması'na sahipsin. Patronu öldürmeden onu çıkarmayın.
 • Transient Curse güçlendirmesinin süresi doldu. Great Magic Barrier ile aynı yuvayı kaplar ve aktifken cast edilmesini engeller.
 • İlk Kral ortaya çıktıktan hemen sonra Büyük Büyü Bariyeri'ni kullanın. (İşler planlandığı gibi giderse, bir Kralı öldürdükten sonra süresi dolmalıdır.). Süresi biter bitmez yeniden yayınlayın. Krallarla onsuz savaşmak istemezsiniz, özellikle de + ve daha ileride.
 • Mucizeyi yaptıktan hemen sonra, Kral'a koşun, ona mümkün olduğunca yaklaşın ve saldırmaya başlayın (durmayın, başka bir Kral ortaya çıkmadan önce yaklaşık 40 saniyeniz var ve gerçekten aynı anda iki kişiyle savaşmak istemiyorsunuz). Bazı nedenlerden dolayı, Kralların saldırıları, yakın mesafeden olduğunuzda çok daha az hasar verir. Sadece yakalama saldırısını izle
 • Östus içerken bile boş aralıkta tutun (% 50 hp'ye düştüğünüzde estus için).
 • Yukarıdaki kuralın istisnası, Kralın patlamayı yüklemeye başlamasıdır.

Bu kadar. Alevler sana rehberlik etsin.


cevap 2:

Four Kings dövüşü, verebileceğiniz hasarın yüksek seviyesi nedeniyle bir büyücü yapımı için en kolay olanıdır. Her yeni kral, sonuncuyu öldürdüğünüzde ortaya çıkan yenisinden ziyade belirlenen zamanlamaya göre sunar, böylece onları hızlı bir şekilde öldürebilmek size biraz nefes alanı sağlar.

NG'de iyi bir strateji, iyi bir zırha sahip olmak, ancak yine de hızlı bir şekilde yuvarlanabilmektir. Bunun nedeni, kralların silahlarıyla uzun menzilli olmalarıdır. Temel olarak, kilidi hedefleyip onlara vurabilirseniz, size vurabilirler, böylece kaçmanız gerekir. En iyisi, onlara yaklaştıkça yakın büyülerle vurmak, yakın dövüş saldırılarının daha az zarar vermesidir. Dikkatli olun, yakalanmayın!

NG + 'da bu böyle değil. bir büyücü için önemli olan Havel'in Kalkanı'nı taşımak ve isabetleri tanklamak için gerekli güce sahip olabilir. Havels Shield, hem sihir hem de grev hasarını emdiği için sihir veya güç geliştirmeleri için iyidir, bu da tam olarak Kralların size vurduğu şeydir.

Tank yapımı olarak onlarla yakın dövüş yapacaksanız, Black Knight Halberd veya Titanite Catchpole kullanın.

Quelaag'ın Furysword'ü NG + 'da işi yapacak ancak NG + yapmayacak.

Beatrice'i bu dövüş için çağırma. Boss'un HP'si, öldürülmeden önce yapacağı hasarın seviyesinden daha fazla artar. Buna değmez.


cevap 3:

Havel'in Zırhı ve sevdiğiniz herhangi bir silah, tüm dövüş boyunca sadece yolunuzu açın, temelde sizi yüksek dirençli zırhla öldüremezler ve ölene kadar keser veya saplarsınız, o kadar iyi çalışır ki hissedeceksiniz. patron ve dört kral çöpe atılacak