karanlık ruhlar 3 ateş mücevher nasıl kullanılır


cevap 1:

Elemental hasar ilaveleri farklı istatistiklerle ölçeklenir. Aynı temel eklemeyle, farklı silahlar farklı derecelerden etkilenebilir.

Lothric Knigh Sword, tüm silahlar arasında en yüksek Dark infüzyon ölçeklendirmesine sahiptir. Dark, istatistiklerinden hangisinin daha düşük olduğuna göre ölçeklenir: Faith veya Intelligence,

Bununla birlikte, infüzyon zayıf bir tür temel hasar eklemesidir.

Bir reçine veya büyü ile parlatmak size daha yüksek hasar verecektir.

Crystal Magic Silah, sihirle güçlendirir. Zeka ile ölçeklenir. Bilge Kristal Asası veya Mahkeme Sihirbazı'nın asaları bu meraklı için iyidir.

Dark ile Dark Weapon güçlendirmeleri. İnanç ve zeka ile ölçeklenir. Caitha's Chime bu buff için iyidir. Bu etki için insan çamı reçinesi kullanılabilir.

Yıldırım Kılıcı Şimşekle Güçlendirir ve inançla artar. Yorshka'nın zili bunun için iyidir. Bu etki için altın çamı reçinesi kullanılabilir.

Carthus Flame ateşli ark meraklıları. Painted World NPC Invader'ın yakınında topladığınız normal pyromancy alevini veya Estus ikmalini artıran alev kullanabilirsiniz.

Darkmoon Blade, koyu ile güçlendirir. En iyi tılsım, Sirris Questline, Darkmoon Talisman'ı tamamladıktan sonra Firelink tapınağında aldığınız tılsımdır. Dark Weapon ile aynı ölçeklendirilir.

Kanama infüzyonu şansla ölçeklenir ve büyü temelli bir güçlendirmeye sahip değildir, ancak geçici olarak kanama hasarı ekleyen bir reçine vardır: Cathus Rouge.

Frost buffing bir DLC eklentisidir. Reçine veya infüzyon yok. Sadece bir büyü. Gael gibi donmaya karşı zayıf patronlara karşı faydalıdır. PVP'de pek görmüyorsunuz, çünkü Pontiff Knight Curved Sword don hasarı veriyor ve mükemmel menzile sahip.

Twinblade silahlarını ve hançerlerini güçlendirmek, genel hasarlarını azaltabilir. Benim için bir hançere bir güçlendirme eklemenin avantajlı olduğu tek durum, Haydut Bıçakları'nda Carthus Rouge kullanmak ve Aldrich patron dövüşünde dük onları kullanmaktır. Bu arada bu çok eğlenceli!

Parlatma ve infüzyon, diğer ölçeklendirme türlerini azaltır. Örneğin, el beceriniz yüksekse, uchigatana'yı parlatmaya veya aşılamaya değmeyebilir, çünkü temel hasar eklediğinizde kaybedeceğiniz yüksek el becerisi ölçeklendirmesine sahiptir.

Herhangi bir standart uzun kılıç, büyük kılıç veya teber, parlatmak için en iyisidir. İnfüzyon o kadar güçlü değildir, ancak daha az dikkat çekicidir, bu yüzden bunu tercih ettiğiniz oyun tarzına göre tartmanız gerekir.

Seçtiğiniz buff elementine karşılık gelen bir kavrama halkası kullanmayı unutmayın.

Umarım bu yardımcı olmuştur.

Tercih ettiğim güçlendirme kanama hasarı. DS3 PVP karakterim, kanama güçlendirilmiş bir Corvian Greatknife kullanıyor ve bir sonraki silah yuvasında, buff'ın savaş ortasında bitmesi ihtimaline karşı, bir Corvian Greatknife kanamasına sahip. Üçüncü silah yuvasında, eğlenceli bir sürpriz olarak bir kara şövalye ultra Greatsword var!

İnsanlar bir Dex karakterinden UGS beklemezler. PVP'deki sürpriz unsurunu küçümsemeyin.


cevap 2:

Yapınıza ve silahınıza bağlıdır. Fextralife'ın silah bölümüne bakın, oldukça iyi masaları var.

Kısacası, kaliteli yapı (40 Strength 40 Dex) için giderseniz, rafine mücevher kullanmalısınız, güç oluşturma (60 Strength) için giderseniz dex oluşturmak için heavy gem ve sharp gem kullanmalısınız. Hangi silahın hangi istatistiklerle hasar açısından daha iyi olduğunu görmek için silah tablosunu kontrol edin.

Düşük seviyeli karakter için, stat ölçeklendirme yerine hasar ekleyen ham mücevher (veya ateş cevheri veya derin mücevher) kullanmak akıllıca olacaktır. Aslında yapılacak en iyi şey bu çünkü önce Vigot'u (sağlık) düşük seviyeye yükselttiğinizde oynamak çok daha kolay (yanılmıyorsam 32 ... bu size Embered olduğunda 1000 hp verecek) ve ardından Dayanıklılık en az 30 ve ancak o zaman hasarlı istatistikler için gidin.

Eğlenceli PvE yapımı için kanama yapısına gidebilirsiniz: 60 Şans, yerel kanama birikimi olan silahın içi boş mücevher infüzyonu. Kanama ile verilen hasarı hesaba kattığınızda, bu size patronlara karşı en yüksek hasarı verecektir.

Şimşek mücevherinin Faith inşası için kullanılması gerekiyordu, ama bilmiyorum: Fath yapılarıyla pek oynamadım ve hala bana öyle geliyor ki Heavy gem aşılanmış Lothric Greatsword, Lightning gem aşılanmış Lothric Greatsword'u 60 Faith'te yeniyor (bufflar uygulandı) .

Kristal mücevher, büyücüler için yedek silah (aslında onu arkadan bıçaklar için büyücümdeki hançerde kullandım) ve hibrit büyücü yapıları (60 Int büyücü btw'de kristal aşılanmış silahla oldukça yüksek hasar verebilirsiniz!), Kaos cevheri geri döndü -up pyromancer için silah ve geri kalan taşlar anlamsız çöplerdir.


cevap 3:

İstatistiklerinize bağlıdır, eğer yüksek zeka ve inancınız varsa, karanlık infüzyon örneğiniz, yüksek inanç için yıldırım vb., oyunu cehenneme kadar taşladıktan sonra 500. seviyeler gibiyim ve her biri kendi infüzyonuyla birden fazla zweilhander taşıyorum, ben bir zweilhander adam lol zaten ana oyun için, farklı durumlar için PvP farklı silahlar,