karanlık ruhlar 3 nasıl atılır


cevap 1:

Çoğunlukla evet çok kolay. Yine de akılda tutulması gereken bazı şeyler ...

Bloodborne ve DS3'ü yeni bir PS4 ile satın aldım. PC'de DS: Prepare to Die Edition & DS2: Scholar of the First Sin'e sahibim ve o zamandan beri From her yeni sürümü nasıl işlediğini gerçekten merak ediyorum.

Silahı Bloodborne'da DS3'te kalkan savuşturmasından çok daha kolay buldum.

DS genellikle kalkanlara sahip olmanıza izin verir. Bloodborne, çok az karşılaştırmalı savunma araçlarına sahip olarak gerçekten agresif bir oyun tarzını zorlar. L1, kalkan / sol el yükü yerine 2 elli bir saldırı olur.

Patronlar ilginç. Peder Gascoigne'i çoğu DS3 patronundan daha zor buldum (Bloodborne'daki ilk gerçek patrondur). Bana daha fazla 1P sorunu veren tek patron, DS3'teki İsimsiz King veya DS1'deki Capra Demon / Ornstein & Smough'dur. DS2'deki hiçbir patron beni gerçekten mahvetmedi.

Genel olarak DS2, her şey için en kolayıdır. Buradan başlamak iyi değil. Sınırlı düşmanlar, biraz seviye / silah zayıflaması ve endişelenecek pek bir şey yok. Eğlenceli, ancak "bununla ilgili yeni fikirleri deneyelim" diye düşünmüşler gibi görünüyor

Bence en zoru DS1, ardından Bloodborne, DS3 ve ardından DS2 geliyor. Yani Bloodborne'dan DS2 veya DS3'e giderseniz, savuşturmanız o kadar iyi olmayabilir, ancak diğer her şey daha kolay olacaktır.

DS1'in 7. playthrough'unu yapın ve her şeyi yapabilirsiniz :) Nioh dışında belki. Vay canına, bu çok zor.

DS3 çok, çok iyi, çok zor değil ve muhtemelen Bloodborne'dan biraz daha kolay. Sanırım daha iyi bir seviye tasarımına sahip, bazı harika patronlar (Boreal Valley Dancer'a aşığım) ve onlar irfan gerçekten güçlü tuttu.

Ayrıca daha bol ve korkunç bir dizi tamamlayıcı eşya ve hareket seti içeren silahları da çok tercih ederim.

Ayrıca şu anda PS'de DS3 indirgenmiştir, bu nedenle 15 sterlin için yapmanız yeterlidir :)


cevap 2:

Oh evet. Diğer yoldan çok daha kolay.

Bloodborne'da düşmanları geride bırakabilirsiniz, pek çok Dark Souls 3 alanında sabırlı olmak ve düşmanları teker teker seçmek en iyisidir.

Bloodborne'da yapabildiğin gibi hareketsiz durmak için sürü halinde değilsin.

Benzer bir ilke patron dövüşlerinde de geçerlidir. Patronlara karşı daha sabırlı ve stratejik olabilirsiniz. Anında saldırarak sağlık geri kazanma yeteneği olmadan, DS3 size kaçmanız, vurmanız ve kaçmanız için daha fazla alan sunar.

Savuşturma ve karşı koyma hareketleri, içgüdüsel bir saldırı ile aynı kontrol dizisi olduğu için kolayca kavranacaktır. Bir rakibi sersemletmek için bir silah atışını zamanlamak yerine, bir kalkan saldırısı yaparsınız. Hala aynı yakınlığa ve zamanlamaya sahip L2 / R1.

Çözülebileceğiniz yer ağır tank yapılarıdır. Büyük kalkanlar çok fazla dayanıklılık kaybetmeden saldırıları püskürtür ama savuşturamaz.

Yuvarlanabildikleri halde, yuvarlanırken hasar alabilirler, bu nedenle hızlı, menzilli bir büyü veya aoe saldırısı onları bozabilir.

Eski moda Bloodborne hız koşusunu tavsiye edeceğim yer The Ringed City'dir. Spoiler yasak. Bloodborne bir hayranın oyun tarzına çok uygun.

Daha yeni DLC ile daha yeni bir oyun, bu yüzden daha fazla istilaya hazırlanın. Pontiff Sulyvahn adında bir patrondan hemen sonra bir PVP etkin noktası var. Birkaç deli ruh çağırma işareti ve istila işareti bulacaksınız.

Uchigatana adlı bir Dex silahı, ilk patrondan sonra alınabilir. Firelink tapınağının solunda düşman bir NPC onu kullanacak. Hemen alın. Tüm Dark Souls oyunlarında Demon's Souls'tan zamanın testine dayanan bir silah.

Demon's Souls'tan bir başka revize edilmiş silah, sadece bulduğunuz boss dövüşünde ihtiyaç duyulan Storm Ruler. Yhorm dövüşü sırasında kuşanın, ancak patronda hedef kilidi kullandığınızdan ve L2'yi basılı tuttuğunuzdan emin olun, aksi takdirde gerekli hasarı vermez.

Crystal Sage'den sonra Katedral'e varır varmaz Painted World DLC'sini yapın. Son patronun ruhundan gelen silah harika. Oyunun ilerleyen bölümlerine kadar sizi beklerseniz, daha erken almadığınız için kendinizi tekmeleyeceksiniz.

Düşman bir NPC'den, geniş ölçeklendirmesi, düşük (ish) stat gereksinimleri ve yüksek hasarı nedeniyle her yapı için iyi olan bir Dark silah var. Oniks Bıçağı denir.

Son Ringed City patronu, herhangi bir oyundaki en iyi patron dövüşlerinden biridir. Peder Gascoigne gibi hareket ediyor ve büyü / ateş menzilli bir saldırıyla birkaç kat daha büyük.

Bloodborne'un çılgın bir saldırganlık gerektirdiği durumlarda, Dark Souls oyunları sabır gerektirir, ardından ölçülü saldırganlık gerektirir.

Smithing materyalleri Bloodborne'dan daha fazladır, ancak yine de farklı oyun aşamalarında paylaştırılmıştır, bu nedenle erken aşamalarda akıllıca yükseltin.

Son olarak, tüm patronların yararlanabileceğiniz bir zayıflığı olacaktır. Boreal Vadisi'nin Dansçısı karanlığa zayıf ve kanıyor.

Rahibe Freide, git gud'a karşı zayıf.

Çok eğleneceksin.


cevap 3:

Son derece kolay olacak. Yumuşak geri dönüştürülmüşten, kanla bulaşan ds3'ten gelen pek çok varlık, zırhla ve rulo veya hileli silahlarla kanla taşınabilir. Tamam, kulağa oldukça farklı geliyor, ama neredeyse aynı geliyor. Başladığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Harika bir oyun beni yanlış anlamayın. Başka bir ruh unvanından hoşlanıyorsanız, bundan keyif alacaksınız. Güneşe şükürler olsun! \ (T) /


cevap 4:

Mekaniği ve seviye ilerlemesi bakımından çok benzerler. Fark ettiğim tek gerçek fark, kalkan savaşı karşısında silah savaşı ve Bloodborne'da, daha çevik bir oyun olduğu için hangi zırhın giyileceği konusunda daha az baskı olmasıydı. Başka bir deyişle, bir karakter olarak, bir kalkanla doğrudan engelleme yerine atlayarak atlamaya daha çok odaklanıyorsunuz.

Yine de her iki oyunu da sevdim, bu yüzden senin de seveceğine eminim. Bloodborne'un daha zor olduğunu fark ettim ama bu konuda sevdiğim şey bu.