karanlık ruhlar 2 ruhlar nasıl yetiştirilir


cevap 1:

Düzenleme: Soru yorumu, özellikle orijinal cevap yöntemine alternatifler ister. Orijinal aşağıda saklanıyor.

Ek olarak, bu yanıt benim bilmediğim yamalar tarafından güncelliğini yitirmiş olabilir. Bu bilgi artık yararlı değilse özür dilerim.

Bildiğim kadarıyla, Giant Lord çiftliğine en iyi alternatif Undead Crypt'ta:

Kendinizi Undead Ditch Şenlik Ateşine dayandırarak, şenlik ateşi alanının girişinden Crypt'in son bölümüne kadar küçük bir köprüyü genişleterek kestirmeyi açana kadar normal bir şekilde Crypt ile oynayın.

Kraliyet Aegis sis kapısının hemen önünde, birkaç Kraliyet Muhafızının (Syan Askerleri olarak adlandırılır) bulunduğu heykellerin bulunduğu uzun bir koridor var.

Koridora giden merdivenleri aşağı indirin ve zilin çalmasını önlemek için aşağıdaki 2-3 oyuğu öldürün. Ardından Muhafızları daha ileride öldürün ve onları dinlenmek ve yeniden diriltmek için şenlik ateşine geri dönün. Çiftçiliği daha güvenli hale getirmek için hepsi yumurtlamayı bırakana kadar bunu tekrarlayın.

Şimdi sahne hazır, merdivenin altındaki zili çalarak tarıma başlayın; bu 5 hayalet büyücü doğuracak. Zil her çalındığında, 5 tane daha belirir ve sonsuza kadar ortaya çıkarlar.

Bu yöntem, bazı oyuncu tahminlerine göre saatte yaklaşık 400.000 ruhu netleştirebilir *.

Ayrıca karanlık geceler ve soluk taşları, Mavi Alev kılıcını ve ekstra ruhlar için Lonesome Gavlan'a satılabilecek göreceli sıklıkta Sihirli Kalkanı düşürürler.

* kişisel olarak doğrulanmadı


Orijinal cevap:

Değişti mi bilmiyorum, ama bir zamanlar ruhları yetiştirmek için en iyi yer Jeigh Hafızasındaki Dev Lord boss dövüşüydü.

Oyun oldukça geç, ama harika bir yer çünkü sonsuz sayıda yapılabilir. Dev Lord'u bir kez mağlup edin ve ardından Alan seviyesini artırmak ve her şeyi sıfırlamak için Hafızada bulunan şenlik ateşini kullanın.

Oradan, Jeigh Anısına geri dönersiniz, yeniden doğan münzevi şenlik ateşini yakalarsınız ve Dev Lord'u öldürürsünüz.

Dinle ve yeniden yap.

Maksimum zorlukta ve Covetous Silver Serpent Ring +2'yi kullanarak (NG + 'da Mytha'yı öldürerek veya patron odasından hemen önce şenlik ateşinde bir çileci kullanarak elde edilebilir) Giant Lord 390.000 ruh ve 25.000 ruh veren bir Dev Lord's Soul düşürür her öldürüldüğünde.

Bu, bir oyuncunun gerçekçi olarak ihtiyaç duyabileceğinden çok daha fazla ruh kazanmasına çok hızlı bir şekilde izin verebilir (onları azalan getiri noktasını geçen her statü maksimize ederek boşa harcamadan).


cevap 2:

Kara Gulch.

Ateşle aşılanmış yay, her havuza tek bir atış yaparak ele benzeyen düşmanları öldürmenizi sağlar. Çok sayıda NPC istilacı var ve alt çıkıntıda iki dev var.

Tüm zehirli heykelleri yok etmek için Santiers Spear'ı (dayanıklılık kaybı yok) kullanırsanız çok hızlı ve kolay koşular yapabilirsiniz. Ayrıca, ruhlar için çiftçilik yaparken, siyah havuzlardan titanit parçaları ve büyük parçalar da toplayabilirsiniz.

Bölgeyi şenlik ateşi münzevileriyle tazelemek veya CoC'ye katılmak, sonsuz koşu yapmanıza izin verecektir.

CoC'nin avantajı, bir düzine kadar koşudan sonra heykelleri yeniden parçalamanıza gerek kalmamasıdır. Ateş çilecilerinin avantajı, aldığınız ruhların sayısının artmasıdır.

Devler için çok sayıda zehirli ok getirin.

Yönetici Büyük Kılıç ölçeklendirmesi için bir milyon ruha ihtiyacım vardı. NG ++ 'da şenlik ateşi çilecileri ile iki saatten az sürdü.