clash royale nasıl hızlı kupa kazanılır


cevap 1:
  • Bir destenin seviyesini yükseltin, bir ark türü seçin (örn. Döngü, dövüş, kontrol, spam köprüleme). Maksimum verimlilik için her zaman 7 saatte bir kart isteyin. Mağazadan ihtiyacınız olan kartları satın alın ve seviye atlayın. Ya istatistik royale'den bir deste bulun ya da tek katlı oluşturucu oluşturun burada yardımcı olur.
  • Daha fazla kart, altın ve mücevher almak için sandıklarınızı tutarlı bir şekilde değiştirdiğinizden ve taç sandığınızı her gün yaptığınızdan emin olun. Zorlamak istemeseniz bile, sadece sandıkları veya kronları almak için birkaç 2v2 maç deneyin. Ayrıca, ilerlemenizi artıracak ek sandıklara erişebilmek için görevlerinizi yapın.
  • Bir seferde yaklaşık 5 maç yaptığınızdan emin olun, kısa aralıklarla oynarsanız eşleştirmeyi sizin için daha iyi hale getirecektir. Ayrıca zihninizin biraz rahatlamasına yardımcı olur
  • Arka arkaya 2 maç kaybederseniz, durun ve daha sonra tekrar deneyin. Bu birkaç kez olursa cesaretiniz kırılmasın, anahtar kararlılıktır. Bunu bana bağlayarak, bu stratejiyi kullanarak yakın zamanda Challenger 3'e ulaşabildim. Birkaç maç kaybettim, endişelenme daha sonra tekrar deneyelim
  • Yeterince cevheriniz varsa destenizi meydan okumada deneyin, tekrarlarınızı izleyin, geliştirmek için neler yapabileceğinizi görün
  • Etkinlikleri her zaman yapın, çünkü size ücretsiz bir giriş sağlarlar ve ödüller genellikle kart, altın almak için uygundur.
  • Oyunda en iyi deste yoktur, asla bunu düşünmeye aldanmayın. Başkalarından farklı oynayacaksın,% 75 kazanma oranına sahip olduğu iddia edilen bir desteyle değil, iyi olduğun şeyi kullanacaksın.
  • Bir şey daha güvertenizi merdivene uyarlamaktır, eğer daha fazla ebarb ile karşı karşıya olduğunuzu hissediyorsanız, güvertenize valkryie koyun. Son zamanlarda yaptığım baskı sırasında, 4400+ 'de çok fazla domuz kullanımından dolayı mezar taşımı tesla için değiştirdim ve toplu ebarb kullanımı nedeniyle valkyrie korumalarımı değiştirdim. Zorluk, merdivene kıyasla farklıdır, bu nedenle merdivendeki desteler, meydan okumalarda çalışmayabilir ve bunun tersi de geçerlidir.

Bu yardımcı olur umarım!


cevap 2:

4k kupalara ulaşmanın en hızlı yolu, gerçekten seçtiğiniz bir arketipi seçmek ve minimal destanları ve efsaneleri kullanırken buna bağlı kalmaktır. Bunun nedeni, sürekli değişen arktiplerin sizi her şeyde iyi ama hiçbir şeyde harika olmamasıdır, bu yüzden zorlamanız çok zor olacaktır. Ortak ve Enderlerin de maksimize edilmesi çok kolaydır, bu yüzden bunları olabildiğince sık kullanın. Merdiven için, esas olarak fazla mesai gerektirdiklerinden veya rakibinizin kulesinde yavaşça yonga atıldıklarından kontrol ve döngünün uygun olmadığını hissediyorum, bu turne için harika.

Ayrıca (kart örneklerini içerir) bir deste kullanın: bir galibiyet con (Lavahound), bir destekleyici galibiyet con (Madenci), 2 galibiyet dolandırıcı desteği (sihirbazlar, baby drag vb.), İki büyü (Yıldırım ve Oklar) ve iki döngü kartlar (Buz Ruhu ve Goblinler).


cevap 3:

(Tam yardım için cevabın tamamını okuyun)

Elite Golem 1.2 destesini kullanın. Bu beni 4k'ye getirdi.

Ya da belki değil.

Bir güverte yapın ve onunla yapıştırın. Yükseltmenizi kazanma koşulu kartlarınıza odaklayın.

Destenizi değiştirmek istiyorsanız, kazanma koşullarını koruyun. Bu, yeni destenize hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmenizi sağlayacaktır.