clash royale destansı kartlar nasıl alınır


cevap 1:

Öyleyse, Destansı Kartlara nasıl başlayabiliriz? En kolay yol bir sandık kazanmak ve açmaktır. Büyülü Sandıklar ve Süper Büyülü Sandıklar gibi daha çok destansı kartlar taşıyan sandıklarla destansı kartlar alma şansınız daha yüksek. Hemen destansı kartlar satın almak için değerli taşlarınızı kullanmanızı önermiyorum. Neden? Bu tür bir hata yapan birçok oyuncu görüyorum. Değerli taşınızı kullanmak yerine, 500 mücevher biriktirene kadar onu saklamaya ne dersiniz? Şimdi, bu 500 istiflenmiş mücevheri kullanarak, yankılanan 10.000 altına dönüştürülecek olan bir kova altın satın alın. Bu, mücevheri yönetmenin ve onu doğru bir şekilde kullanmanın en iyi yoludur. O 10.000 altınla ne yapacağım? Elde ettiğiniz altınlar, istediğiniz destansı kartları, büyük olasılıkla 3-4 destansı kartı satın almanıza izin verebilir. Mağazadaki kartların seçimi günlük olarak değişir, böylece deste ihtiyaçlarınıza uygun birkaç destansı kart satın alabilirsiniz.

Ama ara sıra ortaya çıkan efsanevi sandık için de gidebilirsin ama bu yazı destanlar hakkında, bu yüzden onlardan bahsedeceğim.

Ayrıca bazen efsanevi sandıklar için olduğu gibi destansı sandık teklifleri de vardır. Efsanevi sandıklar için 500 mücevher gerektiği gibi, bu destansı olanlar da altına mal olur, ancak arena ile maliyet artar. Bu yüzden, satın alabilmeniz için altını iyi bir miktarda biriktirmenizi önereceğim. En iyisi Google'ı açın ve arenanızda destansı sandığın ne kadara mal olduğunu bulun ve o kadar tasarruf etmeye çalışın.

Değerli taşlarınızı doğru şekilde yönetmeyi unutmayın. Bir tane daha ekleyebilirsem, en uzun süre sahip olmaktan hoşlandığınız bir şey olsa bile dürtü satın almayın. Önce dikkatlice düşünün, ardından dükkandaki kartın size uygun olup olmadığını ölçün.

Clash Royale - Nasıl Hızlı Seviye Atlanır! Destansı Kartlar Nasıl Elde Edilir! Clash Royale İpuçları ve Sırları!

Bu videoyu izleyin ve destenizi ve kartlarınızı verimli bir şekilde nasıl kullanacağınızla ilgili diğer birkaç ipucu da izlenebilir; bu, size daha fazla kart ve hatta destan için kupa ve sandık kazandıracaktır.

Umarım yardımcı olur :)

SR


cevap 2:

Nathan'ın yaptıkları hakkında bir şey söylemek istedim. Serbest sandıktan efsanevi çıkarmak elbette nadirdir, ancak gümüş bir sandıktan bir tane çıkarmak çok daha nadirdir. Bedava sandıklar gümüş sandıklardan daha iyidir. IO buz sihirbazını bedava bir sandıktan aldı. Şimdi destanları almak için sandıkları açın. Gerçekten kazanmak için bir ödeme yapmak istiyorsanız, Royal arenada olmadığınız sürece büyülü veya süper büyülü açmayın çünkü Royal'de oyundaki her kartı alabilirsiniz. Bunun altındaki her şey dev sandıklar için gidiyor çünkü destanlar için iyi bir şansa sahipler ve dükkandan seçtiğiniz destanları satın almak için kullanabileceğiniz bir tekne dolusu altın veriyorlar. Kraliyet arenasında değilseniz süper büyülere kapılmayın çünkü ondan önce israf olurlar. Oyuna bir kuruş harcamadım ve 7. arenada 8. seviyeyim. Hala iyiyim ama eğer yeni kartlar eklerlerse birkaç süper büyülü satın alabilirim ama geleceğe henüz karar verilmiş değil.


cevap 3:
  1. Oynamaya devam edin ve süper aktif olun, gümüş sandıkları gündüz açın ve altın sandıkları veya büyülü sandıkları gece için saklayın!
  2. Ayrıca destansı kartları mağazadan bir kart için 1 k ve aynı destanın başka bir kartı için 2 k gibi makul bir fiyata alabilirsiniz ve bu artmaya devam ediyor.
  3. Efsanevi Pazar günü talep ederek daha fazla destan alabilirsin ve domuz dağları veya efsanevi arena gibi daha yüksek bir arenadaysan, epik Pazar günü 4 destan isteyebilirsin!
  4. Ayrıca 4000 kupa ve üzeri herhangi bir lige ulaştığınızda, sezon bittiğinde ayın sonunda destansı ve nadir kart çiftleri arasında seçim yapabilirsiniz!

Bildiğim kadarıyla bunlar destanları daha hızlı almanıza yardımcı olabilir!

Not - Challenger League 2'deydim (4600 kupa) ve o ligde günde bir destan aldım!

Bu yardımcı olur umarım !


cevap 4:

Epic'i almanın en iyi yolu

  1. Her gün Epic kartı satın alın veya Epic Sunday'in 2000 jeton ve 120 mücevherden daha fazla destansı kart elde etmesini bekleyin,
  2. Destansı kart, Taç Sandığı ve Serbest Sandıkta bulunabilir.
  3. Taç Sandığında Epic kartı almak için, onu elde etmenin bir yolu var, 4 savaşta * (3- 3 taç galibiyeti ve 4. basit bir galibiyet olabilir) 10 tacı alırsanız, 1 kere Epic Karttan 2'sini alırsınız. ya da günlük olarak alabilirsin, tamamen taç sandığından ne kadar destansı kart aldığına bağlı

cevap 5:

Destansı kartları almak o kadar da zor değil çünkü her sandıkta destansı bir kart bulunma şansı var. ayrıca, madeni paralarınızı veya değerli taşlarınızı kaydederseniz, mağazadan destansı bir kart satın alabilirsiniz. Aslında ücretsiz sandıklardan ÇOK destansı kart aldım. Benim stratejim mücevher biriktirmek ve sadece gerektiğinde altını kullanmak ve gerçekten istediğim destansı bir kart dükkana geldiğinde satın alıyorum. Şu anda 4000 jetonum ve yaklaşık 300 mücevherim var.


cevap 6:

F2P oyuncusu için oynamaya devam edin !!! Her sandık efsanevi kart bile olsa destansı kart içerme şansına sahiptir. Büyülü bir sandık alacaksınız ve eğer çok şanslıysanız süper büyülü bir sandık elde edebilirsiniz.

Eğer P2P oyuncusuysanız, sadece süper büyülü sandık satın alın (en iyisi arena 5'ten başlamaktır çünkü efsanevi kart içerebilir) ve kartlarınızı yükseltmek için bazı taşlar satın alın.