başka bir banka hesabına nasıl para gönderileceğini araştırın


cevap 1:

Maalesef bankanız için başka bir CDM kullanamazsınız, kendi banka CDM'nizi başkalarının banka hesabı transferi için de kullanamazsınız. Güvenlik nedenlerinden kaynaklanmaktadır. Örneğin SBI hesap sahibine para transfer etmek istediğinizde sbi şubesini veya SBI CDM'yi ziyaret etmelisiniz veya otobüs, tren ve uçak bileti gibi küçük bir gişeyi ziyaret edebilir ve onlara bankalarından arkadaşlarınızın banka hesabına para aktarabilirler. % 1'i alarak.


cevap 2:

Kullanabileceğiniz seçenekler şunlardır:

  • Chase QuickPay
  • Venmo
  • Bankadan Bankaya transfer (adınız altında ücretsizdir)

cevap 3:

Chase müşterisi iseniz, bunu çevrimiçi bankacılık veya mobil uygulamanızdan edinebileceğiniz "QuickPay" aracılığıyla kurabilirsiniz. Ayrıca, banka havalesi başka bir seçenektir, ancak normalde tellerle, gelen ve gidenlerle ilgili ücretler vardır.


cevap 4:

Brokerlar kendi platformlarında fon transferi sunarlar ve çoğunlukla fon onlara IMPS / UPI aracılığıyla ulaşır. Bazıları da NEFT sunar.

Aracılık işlemleri için aynı banka kullanılıyorsa, bankanın web sitesinde kolay seçenekler olacaktır.

Önemli değil. Herhangi bir sorun bulursanız hem bankacınız hem de Broker yardımcı olacaktır.


cevap 5:

Kablolu yönlendirme numarasına ve hesap numarasına ihtiyacınız olacak. Bazı bankalar hızlı bir kod gerektirir. Şubeyi arayıp size söylemelerini sağlayabilirsiniz. Bunu hemen hemen her banka için yapmalı.


cevap 6:

Alıcının banka hesap numarasını, adını ve bankasının transfer kodunu bilmeniz gerekir. Daha sonra bu bilgileri Chase hesabınıza aktarırsınız ve parayı transfer edebilirsiniz.


cevap 7:
  • Chase Quickpay
  • Elektronik transfer
  • ACH aktarımı

cevap 8:

Banka havalesi veya ach yoluyla aktarılır. Bazen bir kasiyer çekini almak ve kasiyer çekini alıcıların hesabına yatırmak daha kolaydır.


cevap 9:

Normal bir banka havalesi yoluyla. alıcı bankanın SWIFT numarasını, banka hesabı numarasını ve bankanın Adını / Adresini bilmeniz gerekir.


cevap 10:

Hadi bakalım:

Sıkça Sorulan Sorular

. "Bu Hizmeti Kullanmak İçin Chase Müşteri Olmam Gerekiyor mu?" Konusuna bakın.


cevap 11:

Temel internet bankacılığı