canon mg2120 nasıl taranır


cevap 1:

2005'ten önce Bu işe yarayacaktı, ancak ondan sonra taramak için dolu arabaların olmasını zorunlu hale getirdiler. Mürekkep hata mesajı yoksa yazıcıyı kapatamayacakları bazı mahkeme kararları nedeniyle. Ama yine de tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Böylece etrafından dolaşmak için yazıcının ölü ağırlık haline gelmesini sağladılar.

EVET, yazdırmasanız bile mürekkep tüketir. Yazıcıyı her açtığınızda başlatılır ve mürekkebi boşa harcar. Birkaç ay içinde, hiçbir şey yazdırmamış olsanız bile arabaları boşalacaktır.

Bazen, taranacak mürekkep yok hata mesajında ​​sıkışan yazıcının etrafından dolaşmak için boş arabaları kullanabilirsiniz. Ya da mühürler hala baskı kafasındayken yepyeni arabaları kullanabilirsiniz ve o zaman mürekkebi israf etmeyecektir. Ancak mührü saklamalı, çıkarmamalı ve herhangi bir şey yazdırmak için kullanmalısınız. Sadece tarayıcı olarak kullanmak istiyorsanız, kullanmanın en iyi yolu bu olacaktır ..

Telefondaki uygulamayı taramak için kullanabileceğimi fark ettim, onu taramaya ayarladım ve yazıcı kendi kendine açılacak ve baskı kafaları başlatılırken tarayacak .. Ama bundan sonra 1 tarama yazıcı kilitleniyor. Yani teorik ve pratik olarak tarayabilir. Ama bu büyük bir güçlük .. Yazıcıyı açarsam, tarama rutinine gitmek için zamanım olmayacak. Yani bu, herhangi bir gereklilik olduğu için değil, bilerek yapılır. Mürekkebi boşa harcamak ve pahalı mürekkep kartuşları satın almanızı sağlamak için tasarlanmıştır.


cevap 2:

Tarama genellikle mürekkep gerektirmez, ancak bazen bir kartuş gerektirir.

Tarayıcı takılı çoğu yazıcı için mürekkep olmadan sorunsuz çalışırlar. Ancak bazen bir kartuş değiştirilene kadar (boş olsa bile) yazıcı biriminde bir hata mesajı görüntülenir ve yazıcı, bu hata mesajı göründüğünde taramanıza izin vermez.

Bunu Epson Workforce 645'imde denedim ve eksik mürekkep kartuşuyla bile tarayabiliyordu.


cevap 3:

Düşük fiyatlı Hepsi Bir Arada tarayıcıları satmalarının nedeni, birini satın alarak pahalı mürekkep kartuşlarına otomatik abone olmanızdır. Marka adına kıyasla kelimenin tam anlamıyla bir kuruşa mal olan Amazon'dan genel mürekkep kartuşları kullanıyorum. Sık kullanılmazlarsa tıkanma eğilimindedirler, bu yüzden artık onları alternatif olarak önermiyorum. Ancak yazdırma işlevini kullanmayı planlamıyorsanız, bu mükemmel bir çözüm olabilir, çünkü makine mürekkebi olduğunu görecek ve bir tarayıcı olarak çalışacaktır. Mürekkebin bittiğini algılarsa çalışmaz. Devam etmeden önce bip sesi çıkarır ve boş mürekkep kartuşlarını değiştirmeniz konusunda sizi uyarır.


cevap 4:

Kalbinizin içeriğini tarayabilirsiniz, tarama yalnızca halihazırda olanı alıp dijital bir dosyaya dönüştürür ve böylece enerji dışında hiçbir şey yapmaz. Mantıksal olarak böyle olsa da, bazı üreticiler mürekkebi yoksa bir yazıcıyı tuğla yapmak için yazılıma koydular, bu yüzden model numarası olmadan herhangi bir etkili yöntemle dürüstçe konuşamam. Bir tarayıcı istiyorsanız, bu olasılık için hepsi bir arada değil, sadece bir tarayıcı satın almanızı tavsiye ederim.


cevap 5:

Amacınız taramak ve yazdırmamaksa, yalnızca bir tarayıcıya, bilgisayarınızla iletişim kurmak için uygun bir kabloya ve bilgisayarınıza yüklenmiş uygun tarayıcı yazılımına ihtiyacınız olacaktır.

İhtiyaçlarınıza uygun bir ünite satın alabilmek için satın almadan önce lütfen araştırmanızı yapın.

Bir yazıcı için yalnızca mürekkep veya kartuşa ihtiyacınız olacaktır.


cevap 6:

Birinin bana verdiği, çoğu Linux dağıtımında bulunan XSane evrensel tarayıcı yardımcı programını kullanarak OK tarayan eski bir Epson'um var. Mürekkep yıllar önce kurumuş. Çoğunlukla 20 yıllık düz yataklı bir tarayıcı kullanıyorum; hala Linux'ta harika çalışıyor. Yazdırmak için 20 dolara aldığım eski bir HP laserjet kullanıyorum.

Baskı yapmak bir aldatmacadır. Katılmayı reddedin.