camtasia video nasıl kesilir


cevap 1:

Bilgisayarda video düzenlemek, başka herhangi bir cihazda düzenlemekten daha kullanışlıdır. Bunlar

en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımı

PC için kullanılabilir. Bir bakalım.

 1. iMovie
 2. İOS için iMovie, Appstore'da bulunan ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır. Yeni başlayanlar için uygundur ve kullanımı gerçekten kolaydır.

  İMovie Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımının Temel Özellikleri:

  • Önceden yüklenmiş çeşitli temalara ve fragmanlara sahiptir
  • Videolarınızı doğrudan tüm sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz
  • Verimliliği artıran birçok kısayolu var
  • Ses seviyenizi yazılımdan ayarlayabilirsiniz.
  • Özel bir yeşil ekran kontrolüne sahiptir
  • İMovie yardımıyla arka plan gürültüsünü kaldırın

  2. Openshots

  Openshots, istediğiniz kadar ses ve video klip eklemenizi sağlayan ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır. Sesinizi görselleştirmek için dalga formlarını kullanabilirsiniz.

  Openshots Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımının Temel Özellikleri:

  • 70'den fazla dil içerir
  • Her zaman en son video düzenleme teknolojisini kullanabilirsiniz
  • QuickTime, AVI, WMV, MPEG vb. Giriş formatlarını destekler.
  • Son videoyu mpeg, avi, mp4, mov vb. Biçiminde üretir.
  • 3D animasyonlu başlık ve efektleri de kullanın.

  3. Işık İşleri

  Lightworks, önceden yüklenmiş çeşitli kullanıma hazır video efektlerine sahip bir video düzenleyicidir. Bu video düzenleme yazılımının içinden devasa bir telifsiz içerik kitaplığına erişebilirsiniz. Daha önce herhangi bir düzenleme yazılımı kullanmış olanlar, çok sayıda gelişmiş ve teknik özellik içerdiği için bu yazılımı kullanmaktan keyif alacaklardır. Ayrıca ücretli bir sürümü de mevcuttur.

  Lighworks Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımının Temel Özellikleri:

  • 256 adede kadar video, ses ve fotoğraf klibini düzenleyebilir
  • 4K videoları düzenlemek için kullanabilirsiniz
  • Çok sayıda gelişmiş özelliğe sahip olduğu için birden fazla projeyi yürütmek için idealdir.
  • Neredeyse tüm en yeni ses ve video formatlarını destekler

  Mobil için En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımı

  Hareket halindeyken düzenleme yapmak, zamandan tasarruf etmenin en iyi yoludur. Bunlar, mobil cihazlar için en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımıdır.

  1. Ekleme
  2. Splice, mobil iOS için verimli ve ücretsiz bir video düzenleme yazılımıdır. Splice, iPhone ve iPad kullanıcıları için uygundur ve GoPro'nun yapımcıları tarafından tanıtılmıştır. Bu uygulama çok basit ve kullanımı son derece kolaydır. Hepsi süper basit arayüzü sayesinde. Videoları yalnızca birkaç dokunuşla kesin, kopyalayın ve düzenleyin. Devasa yerleşik kitaplıklarından farklı sesler ve geçişler ekleyebilir ve videonuzu anında paylaşılabilir hale getirebilirsiniz.

   Splice Ücretsiz Video Düzenleme Yazılımının Temel Özellikleri:

   • İPhone ve iPad'lerle profesyonel görünen videolar oluşturabilirsiniz. Mobil cihazlarınızda bir masaüstü video düzenleyicinin gücüne sahip olacaksınız.
   • Profesyonel bir video düzenleyicinin yaptığı her işlevi gerçekleştirin, örneğin kırpın, kırpın, efektler uygulayın, başlıklar ekleyin, hızı kontrol edin, animasyon ve geçişler uygulayın, müzik ekleyin ve çok daha fazlasını yapın.
   • Ses efektleri ve ücretsiz müzik seçmek için büyük bir kitaplığa sahip olacaksınız. Ayrıca birden fazla parçayı kaplayabilir, sesi artırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu ücretsiz video düzenleme yazılımıyla anlatımınızı video dosyanıza herhangi bir ses olarak bile ekleyebilirsiniz.

   Benzer video düzenleme yazılımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için,

   buraya Tıkla

cevap 2:

Sizi mükemmel, ücretsiz ve reklamsız bir video düzenleme aracını [VlogNow (VN) app] denemeye davet etmek isterim. VN, herkesin istediği zaman değerli anlarını paylaşabilmesi için daha düşük bir eşik ve tam özellikli bir düzenleme deneyimi sağlamayı taahhüt eder. Şimdi VN'nin ana özelliklerini tanıtmama izin verin.

 • Malzemeleri ithal etmek ücretsiz
 • [Ücretsiz İçe Aktarma] AirDrop ve Wi-Fi aracılığıyla müzik, ses efektleri, yazı tipleri ve çıkartmaları içe aktarmayı destekler. Video oluşturma ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın.

  [Çeşitli Arka Plan] Videolarınızı daha yaratıcı hale getirmek için çeşitli arka plan renklerini destekleyin ve dinamik çıkartmaları kendi başınıza içe aktarın.

  [Toplu İçe Aktarma] Ses efektlerini, yazı tiplerini ve etiketleri VN'ye aktaran Zip toplu işlemini destekler.

  [Altyazılar] Çeşitli ayarlanabilir altyazı türleri, metin boyutu, konumu ve dönüş açısı içerir.

  [Yazı Tipleri] 10'dan fazla yazı tipi ve 40'tan fazla renk içerir. Ayrıca şeffaflık ayarını destekleyin.

  [Uzunluk Ayarı] Sürükleyerek video kliplerin uzunluğunu ayarlayın.

  • Müzik, Ses Efektleri ve Ses Kaydı
  • [Music Beats] Videonuzu daha ritmik hale getirmek için müzik parçasına müzik ritimleri ekleyin.

   [Birden Fazla Parça] Birden fazla müzik ve ses efekti eklemeyi destekler. Çalma süresini serbestçe sürükleyip ayarlayın ve ses seviyesini bağımsız olarak ayarlayın.

   [Kullanışlı Kayıt] İnsancıllaştırılmış ses kayıt etkileşimi, videonuzu daha ilginç hale getirmek için anlatımı kaydetmek kolay.

   • İnsancıllaştırılmış Etkileşimli Arayüz
   • [Doğru Düzenleme] Kullanıcı dostu düzenleme arayüzü ile videoyu sorunsuz bir şekilde VN uygulamasına aktarın. Parmağınızla yakınlaştırmanızı kolaylaştırın. 0.05 saniyede kesilmesi gereken ana çerçeveyi doğru bir şekilde seçebilir.

    [Sil ve Sırala] Klibi silmek için yukarı ve aşağı kaydırın; sıralamayı sürükleyip değiştirmek için uzun basın klipleri.

    [Ekleme] Süre sınırlaması olmaksızın videoda bir araya getirilen birden fazla video ve resmi destekler.

    [Taslak Kaydet] Düzenleme işlemi sırasında, VN her adımı sizin için otomatik olarak kaydedecek ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde bitmemiş videoyu düzenlemeye devam etmenize izin verecektir.

    • Daha Harika Efektler
    • [Eğri Kaydırma] Normal kaydırmaya ek olarak VN, video hızının etkilerini elde etmenize yardımcı olması kolay olan eğri kaydırmayı da destekler. VN ayrıca referansınız için önceden ayarlanmış 6 eğri sağlar.

     [Filtre Ayarı] 9'dan fazla tür, 50 çeşit filme duyarlı filtre. En sevdiğiniz renk tonunu elde etmek için filtre parametrelerini kendiniz ayarlayın.

     • Reklam Şablonu
     • [Özelleştirilmiş Şablon] Harika bir ritim videosu yapmak için müzik ve video şablonu oluşturun.

      [Şablon Ayarları] VN şablonu Filtreler, Yazı Tipleri, Ses Efektleri, Geçişler vb. İçerir.

      [Şablon Paylaşımı] VN şablonlarını diğer VN kullanıcılarıyla paylaşın.

      • Çerçeve ve Dışa Aktar
      • [Yerleşik Çerçeve] 9 kare desteği

       [Özel Dışa Aktarma Ayarları] Çözünürlüğü ve kare hızını özelleştirin. Kaliteyi sıkıştırmadan videoyu dışa aktarın. Yerel olarak kaydedin.

       [HD Paylaşım] Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, Tik Tok ve diğer platformlarda paylaşım desteği.

       Yukarıdaki VN uygulamasının özelliklerini tanıttıktan sonra VN uygulamasının video çalışmanızı verimli ve hızlı bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacağını umuyoruz.


cevap 3:

Ücretsiz veya Windows için mevcut olan Camtasia / Final Cut Pro gibi iyi bir video düzenleme yazılımı arıyorsanız, elbette Easy Video Maker'ı öneririm, ücretsiz bir sürümü var, filigran yok, Windows'ta iyi çalışıyor. Herkes tarafından kullanılmak üzere yapılmış iyi ve kullanımı kolay bir video düzenleme yazılımıdır, Camtasia / Final Cut Pro gibi tüm video ve ses düzenleme işlevlerini destekler. Video düzenleme konusunda fazla bilgiye sahip olmanıza gerek yok, videoları pencerelerde düzenlemek istiyorsanız, bu sizin için doğru bir seçimdir.


cevap 4:

En iyi video düzenleme yazılımını öneririm,

Üzerine Yazma Videosu

iPhone ve iPad'de. Video düzeltici, altyazılar, filtreler, geçiş efektleri, arka plan ve ses dahil olmak üzere ücretsiz olarak eksiksiz video düzenleme araçları sağlar. Kullanıcı arayüzü oldukça sezgiseldir, bu nedenle nasıl çalıştığını anlamak için fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz.