çok güçlü geldi nasıl kurtarılır


cevap 1:

Çok güçlü bir şekilde ortaya çıktığında ve kendini kapattığında onunla işleri nasıl düzeltiyorsun?

Bir kızı çok güçlü olmadan çekmenin anahtarı şudur: ilgilendiğinizi ve ondan hoşlandığınızı gösterin, ancak sonra hayatınıza odaklanmaya devam edin. Yani bu noktada, biraz geri çekilmeli ve onu rahat bırakmalısınız. Umutsuz davranmayın.

Her şey odaklandığınız yerle ilgili. Onu ne kadar özel bulduğunuzu bilmesini sağlayın. Sonra hobilerinizin ve hayallerinizin peşinden gidin, heyecan verici ve ilginç bir hayat yaşayın. Ve zaman zaman ilginizi tekrar gösterin. İyi tepki veriyorsa ve ilgileniyorsa, aynı kalıpla devam edin.

İlginizi gösterin. Hayatına odaklan. Tekrar ona odaklanın. Ve bunun gibi.

Aslında, sağlıklı ilişkilerin temel modeli budur: ilişkiye odaklanın ve birlikte zaman geçirin. Sonra kendinize odaklanın ve biraz ayrı zaman geçirin. Durulayın ve tekrarlayın.

Ve lütfen spontane olun. Kendinizin var olmayan bir versiyonunu göstermeyin. Kendin ol.

Sorular? Yorum Yap! :)


cevap 2:

Flört etmene karşı herhangi bir hayal kırıklığı ifade eden birini romantik bir şekilde takip etmeye devam etmeyin.

Partnerinizin sizinle çıkmaya ikna edilmesine gerek yoktur - "çok güçlü olmak" ve onun farkına varmadan onu nasıl takip edeceğinizi sormak, muhtemelen herkesin duygularınıza karşılık vermesini beklediğinizin bir işaretidir, çünkü onları deneyimlediğiniz için . Onun tepkilerini flört olarak alıyorsun diye seninle olduğu ya da hoşlandığın anlamına gelmez! Muhtemelen sadece bir arkadaş bulmaya çalışıyordu ve ona "ilgi duyduğunuzu" anladığında, geri adım attı çünkü hepimiz bir erkek sizi sevdiğinde ve siz de onlardan hoşlanmadığınızda bunun nasıl olabileceğini biliyoruz.


cevap 3:

Kısaca söylemek gerekirse, neden bu kadar sessiz olduğunuzu merak edene kadar onu TAMAMEN yalnız bırakın. Onu uçurumun kenarına ittin ve gidecek hiçbir yeri yok. Öyleyse yapman gereken ona kendini güvende hissedebilmesi için bir boşluk bırakmak.

Bir erkeği / kadını uzaklaştıran muhtaç olmak gibisi yoktur. Kendine karşı iyiysen, o zaman iyisin. Fretting her zaman kaybeder, ancak paradoksal olarak, sakin kalmak büyük bir çekimdir.

Unutmayın: sizi bulana kadar hiçbir iletişim kurmayın.

Ya sana geri dönmezse?

Bırak gitsin: bir şey öğrendin ve devam ettin.


cevap 4:

Tıpkı Nick'in dediği gibi, eğer güçlüyseniz geri çekilmelisiniz, aksi takdirde bakış açısından bu daha çok aynıdır. Bir süre boşverin ve kendinizi meşgul edin.

Burada tavsiye sözü: Etkili bir şekilde mahvolmuş bir fırsat olarak düşünün; eğer geri gelirse, harika, eğer dönmezse, o zaman bu demek değildi ve sen zaten bunu aşma yolunda ilerliyordun.


cevap 5:

Bir hata yaptın. Onun için öde.

Bunun bedelini ödemesine izin verdiğini söylemiyorum. Yani sahiplenmek. Üzgün ​​olduğunu söyle. Kızlar çoğunlukla ne zaman numara yaptığınızı ve bir şeyleri gerçekten ne zaman yaptığınızı bilir.

Onun için daha fazlasını yapın. Onu mutlu eden her şeyi yapın. Hasarı telafi etmek istediğinizi hissettirin. Ve gerçek çabaları görene ve eriyene kadar böyle şeyler yapmaya hazır olun

İyi şanslar dostum!