eski sevgilini nasıl geri alacağına dair kitaplar


cevap 1:

Partneriniz ayrıldıktan sonra sizinle konuşmayı bıraktı. Ama eski sevgilinin seninle tekrar konuşmaya başlamasını dilersin. Size kızması gerektiği için partnerinize basitçe yaklaşmanız iyi bir fikir olmayacaktır. Ne yapalım?

En iyi fikir bir süre beklemektir. Öfkenin azalmasına izin ver ve bir kez gerçekleştiğinde eski sevgilin seni özlemeye başlayacak. Bu yüzden henüz ona gitmemen çok önemli. Partnerinizin beklemesine ve öneminizi anlamasına izin veriyorsunuz. Sizin açınızdan çok fazla çaba gerektirmez, sadece biraz sabır gerektirir. Sadece normal bir hayat sürüyorsun, ailenle zaman geçiriyorsun, arkadaşlarla takılıyorsun, sinemaya gidiyorsun. Kendinizi kötü hissetmemek için meşgul olmaya çalışın.

Eski arkadaşlarınızla ilgili olumlu şeyler paylaşın. Sadece ondan şikayet etmeye devam etme. Bu seni daha kötü hissettirecek. Eski sevgilinizin varlığının sizi nasıl mutlu ettiğini ve birbirinizle ne kadar paylaşımda bulunduğunuzu ve birbirinizi anladığınızı arkadaşlarınızla paylaşın. Bu şekilde bitirmek zorunda kalmanız üzücü.

Arkadaşlarınız bunu kesinlikle eski sevgilinize bildirecek ve bu sizin için ne kadar öfke duyuyorsanız yok edecek. Sonuçta eski sevgilin seni seviyor. Seni yeniden hissetmeye başlayacak ve sana yakın olmak isteyecek. Ayrıldıktan sonra o kadar da kötü hissetmediğini eski sevgiline söyle. İyisin ve normal hayatına devam et. Bu seni biraz kıskandıracak, ki sorun değil.

Yakında ortak arkadaşlarınız eski sevgiliniz, sizin hakkınızda nasıl hissettiği ve ayrılığından nasıl tövbe ettiği hakkında size geri bildirimde bulunmaya başlayacak.

Uzlaşma duygusunun karşılıklı olduğunu ve eski sevgilinin de seninle tekrar olmak istediğini bildiğinde, harekete geçme zamanın gelmiştir. Eski sevgilinizle iletişime geçin, ondan sizinle bir şey için buluşmasını isteyin. İkiniz de buluştuğunuzda, uydurma arzunuzu ince bir şekilde ifade edin. Kısa sürede eski sevgilinin seninle konuşmaya başlamasını sağlayacaksın. Anında tekrar sizinle olmaya hazır olacak.

İşte youtube'da karşılaştığım yararlı bir video:


cevap 2:

aheheh yeni ay