ağartıcı ruh canlanma son ichigo'nun kilidini nasıl açarım


cevap 1:

Biraz güçlü. Onu kime ölçeklendirmek istediğine ve Bleachverse'i nasıl vuracağına bağlı.

Burada hem düşük hem de yüksek son ile bazı genel ölçeklendirme vereceğim. Ichigo'nun yetenekleriyle ilgili çok fazla ifade olmadığı ve çoğunlukla daha iyi tanımlanmış karakterlere ölçeklendiği için diğer karakterlerden çokça bahsedeceğimi unutmayın.

Güç:

Ichigo tam gücüyle - gerçek Banaki içi boş form, Aizen ve Yhwach gibi dizenin tüm üst katmanlarına ölçeklenir ve kesinlikle onlarla ilişkilidir. Yhwach, Bleach'in üç diyarını yeniden yaratmak istedi ve bu oldukça tutarlı çünkü Yamamoto gibi daha zayıf karakterlerin bile birçok kez tüm dünyayı yok edebildiği belirtiliyor, bu yüzden Yhwach bunu üç ile yapmak hiç de zor değil. Yani Yhwach açık bir şekilde gezegenin ötesinde, ama sadece elini sallayarak dünyayı yeniden yaratamayacağı, böylece kitlesel olarak bu seviyenin ötesinde olmadığı çok açık.

Yhwach'ı sadece gezegene indirgemek bir nevi mümkün, çünkü her üç dünya da geçmişte bir taneydi. Böylece onları teknik olarak büyük bir gezegen olarak sınıflandırabilirsiniz.

Yhwach'ı yıldız seviyesine çıkarmak biraz zor. Bununla birlikte, üç dünyayı ayıran boyutsal engelleri aşması gerektiğinden, bunu yapmak için bu kadar güçlü olması gerektiğini söylemek biraz mümkündür.

Tabii ki Ichigo, her ikisine de doğrudan ölçeklenir.

Hız:

Serinin sonuna doğru, pek çok hafif saldırı gerçekleşiyor ve makul bir şekilde karakterlerin onları atlatmak için ışıktan daha hızlı olması gerektiğini varsayıyor. Bu birçok kaptan ve bazı Sternritters için geçerli. Ichigo elbette bunlardan daha güçlü ve hızlıdır. Gördüğümüz gibi, Shikai ruh sarayı sonrası Ichigo bile çok fazla çaba harcamadan daha zayıf Sternitter'lara saldırmayı başardı. Tam güç Ichigo bundan onlarca ila yüzlerce kat daha hızlı olmalıdır.

Ichigo'yu ışık hızının biraz üstüne düşürmek kesinlikle saçma çünkü bu daha çok Shikai Ichigo hızı, ama her neyse, biz alçakça davranıyoruz.

Ichigo'yu zamanın yüzlerce katına çıkarmak biraz mantıklı ve çok fazla masturbasyon değil.

Dayanıklılık:

Sahte Karakura'dan sonra bile Ichigo, üç ay boyunca Zangetsu ile savaşarak antrenman yapabildi. Yani dayanma gücü orada oldukça yüksek.


Bunun yardımcı olacağını umuyoruz, yorumlarda makul argümanlar sunmaktan çekinmeyin.


cevap 2:

TL: DR

Manga'nın (2016) sonunda, belirsiz bir şekilde çok-gezegensel ve Işıktan Devasa Ölçüde daha hızlı.

bir yıl sonra (2017) bazı kitaplar çıkmaya başlar ve onu Aizen, Yhwach ve Soul King Universal ile birlikte yapar.

Ichigo Kurosaki

Her şey sırayla. Mevcut Ichigo gerçekten Evrensel mi? Evet

işte hızlı bir özet.

2017'de "Kendi Dünyanızdan Korkamazsınız" adlı roman dizisi yayınlanmaya başladı.

Bu Romanlarda, Bleach Universe'ün başlangıçta Yaşam ve ölümün özgürce etkileşime girdiği bir evren olduğunu öğreniyoruz. Bu süre zarfında Shinigami'nin 5 asil ailesi bir araya geldi ve "Her yerde ve her şeye gücü yeten" bir varlık olan "Ruh Kralı" nı yarattı.

Evreni aldı ve ikiye böldü. Daha sonra hayatı ölümden ayırdı.

Bir Evrende yaşam, diğerine de ölüm koydu. Daha sonra bu ayrı Evrenleri Dangai ile birleştirdi ve ortasına Hueco Mundo olan başka bir boyut koydu. Soul King daha sonra mühürlendi ve gücü, farklı Evrenin kendi üzerlerine çökmesini önlemek için kullanıldı.

Soul King'i öldürdükten ve gücünü emdikten sonra Yhwach, benzer bir seviyede güç kazandı. Ichigo ve Aizen'in her ikisi de "2. seviye" aşılmış varlıklar olarak ona karşı koyma gücüne sahipti.

Bu, Ruh Kralı'nın yalnızca bir Evreni ikiye ayırma ve onu ayrı tutma gücüne sahip olmadığı anlamına gelir.

"Yaşam ve" Ölüm "gibi soyut güçler üzerinde de kontrolü vardı.

Manga Ichigo'ya gelince, bu çok daha eğlenceli!

Şimdi Bleach'de, Yamamoto'nun Bankai olup olmadığına dair en üst kademelerin gezegensel olduğuna dair birkaç açıklama var.

Sadece var olmakla ruh toplumunu yok edecekti. ve tüm Soul topluluğu olmasa bile Seireitei içindeki tüm suyu anında buharlaştırabildi.

Şimdi ısı enerjisi hala enerjidir ve bir gezegendeki tüm suyu anında buharlaştırmak (ruh toplumu bizimkine paralel bir dünyadır) bir gezegeni yok etmek için yeterli enerji olacaktır.

Veya üç gezegeni yok edecek olan Yhwach. (iki ayrı Evreni birleştirerek ona yeniden mahkum edildi)

Şimdi bazı insanlar Ichigo'yu bu kadar yükseğe koymakta sorun yaşıyor, ama aslında nasıl olduğunu göstermek kolay.

İlk olarak Ulquiorra, Los Noches'ü herhangi bir Espada bir Gran Rey Cero ile yok edebileceği için "üssün" içindeyken Los Noches'u yok edebildi, ancak Espada 4 ve altı, kanopinin altına bırakılmaları bile yasaktı, çok fazla güce sahiplerdi.

şimdi Los Noches, California'dan biraz daha büyük.

Duvarın yarısına kadar yürümek 3 gün sürer, bu da uçtan uca 6 gün demektir.

Bu, Ichigo'nun daha önce Hollowfication eğitimi alırken 5 gün boyunca nasıl koştuğunu ve Uryū'nun 7 gün boyunca sürekli savaştığını gösteriyor. Ve Los Noches'a ulaşmaya çalışırken, ikisi de tükenene kadar koştular ve daha fazla yaklaşmış gibi görünmediler. Yani 6 gün ya da 144 saat ortalama bir insan saatte 3 mil yani 432 mil yürüyebilir ama bu bir kare yani 186.624 manga mili

California'dan biraz daha büyük olan 163.696 mil kare.

ve bunu gerçekten yapabildiği gibi, gidersiniz.

Yani Ülquiorra üssünden normal bir Cero, Los Noches'u yok edebilir. ilk Dirilişinde 5-10x olacaktı ve ikincisinde 25-100x olacaktı

ama Ulquiorra'nın önce üç benzersiz yeteneği vardı: Luz de la Luna

hangi basit bir cirittir

Sırada 10 kat normal bir Cero olan Cero Oscuras var

Ve son olarak, Luz de la Luna'nın daha güçlü bir formu olan Lanza del Relampago.

Bu, Ulquiorrra'yı Cero Oscuras ile tek başına tüm dünyanın yüzeyini silebilir hale getirecektir. Dünyanın yüzey alanı, Kaliforniya kadar sadece 1.200x büyüklüğünde. Lanza del Relampago'dan bahsetmeye bile gerek yok

Ve Vasto Lorde Ichigo ondan daha güçlü

Şimdi "üssündeki" Aizen tüm Espada'dan daha güçlüydü, bu yüzden Vasto Ichigo ile karşılaştırılabilir olmalı. Espada'nın onu saygıdan / korkudan takip etmesi hakaret edildiği için.

Ve Arrancar yayı boyunca 5 farklı dönüşüm geçirdi.

İlki Bölüm 396 Sayfa 15

İkincisi C 401 P 14'te başladı

ve C 403 P 4'te tamamlandı

ve yeni üçüncü formuna girdiğinde C 406 P 16'da sona erdi

Sırada, C 415 P 15'te kilidini açtığı 4. formu.

Bu form sırasında, Dangai Ichigo ile savaştı ve onu beşinci formuna dönüşmeye zorlayarak tamamen geride bıraktı.

C 419 P 9

bu noktada Dangai Ichigo'ya zarar verebildi

daha zayıf olmasına rağmen anlamı

benzer güçleri vardı.

Şimdi Aizen, Ichigo'nun "onun üzerinde bir seviye" olduğunu söyledi

ama bunun güç üzerinde fazla bir etkisi yok.

Isshin, Yoruichi ve Urahara, altında bir "seviye" olduğu için Aizen'in ikinci şeklini algılayamadığı için

ama yine de ona zarar verebildiler

Dolayısıyla, üstünüzde “seviye” olan birini hissedememek, gücün / gücün bir göstergesi değildir. Ve Aizen, Ichigo'yu ciddi şekilde yaralamayı başardı. Güçte bu kadar büyük bir boşluk olamazdı. Soul Society arkına dönerken, birine zarar vermek için benzer bir güce sahip olmanız gerektiğini öğreniyoruz.

Sonra Ichigo, Mugetsu'nun 4. Zanpakutō formuna girer.

Şimdi Savaş arkı Ichigo doğrudan Dangai / Mugetsu Ichigo'nun dışında ölçekleniyor.

ve bu Shikai'deki Ichigo idi. bu nedenle Bankai için x10 ve maske için x 10, Mugetsu / Dangai Ichigo'dan yaklaşık 100 kat daha güçlü olan Ichigo'nun nihai şeklini verir

Bu, Ichigo'yu dünyanın yüzeyini zaten yok edebilen bir Ulquiorra'dan en azından On Binlerce kat daha güçlü kılacaktır.

Bu yüzden Ichigo'yu Multi-planet'e koymak çok basittir.

Hız gelince. Bleach'ta ışık hızından sürekli bahsedilmektedir.

Gillians'ın olumsuzlaması olsa da

veya Veri Kitaplarında Işık Hızı olarak adlandırılan Ulquiorra'nın Luz de la Luna'sı.

(Çeviri eksikliğinden dolayı özür dilerim, ancak google çeviri kullanmak bile yeterli olacaktır).

Ya da Bankai Ichigo'ya ilk girdiğinde milyarlarca Byakuya'nın Blades'ini nasıl engelleyebildi?

Şimdi yine Byakuya'nın Bankai'sinde Milyarlarca bıçak vardı ve Ichigo hepsini birkaç saniyede bloke etti ve Işık Hızı yalnızca Saniyede 300 Milyon Metre, bu yüzden Bankai Ichigo'nun Göreceli olduğu için çok iyi bir argüman var.

Tabii ki, Gin's Bankai'nin bariz düşük topu sadece Mach 500.

ancak Gin ile savaşan Bankai Ichigo, Byakuya ile savaşan Bankai'den en az 100 kat daha güçlüydü.

Bankai Ichigo, Ulquiorra ile, Hollofied Ichigo'nun Grimmjow ile savaşmadan önce yaptığından daha iyi yaptığı için.

Yani Pre Grimmjow maskesi Ichigo, Ulquiorra ile savaşan Bankai Ichigo'dan daha zayıftı. Yani bu Ichigo, Ulquiorra ile başlangıçta savaşanlardan 10 kat daha güçlüydü. Ve Gin'le savaşırken maskesine ihtiyacı vardı.

Bu, Gin ile savaşan Ichigo'nun Byakuya ile savaşan Ichigo'dan 100 kat daha hızlı / daha güçlü olduğu anlamına geliyor. Buna inanırsak, Byakuya ile savaşan Ichigo sadece Mach 5 etrafında hareket ediyordu

ve yukarıda gösterildiği gibi, milyarlarca bıçağı saptırabildi, eğer sadece Mach 5 ise, Tamamen imkansız bir şeydi.

Ayrıca Işık temelli saldırıları olan Sternitter'lara da sahipsiniz ve yine bir teğmen tarafından kaçtılar ve ışıktan kaçabildiklerini gösterdiler.

ayrıca Shikai Ichigo'nun 4 Sterniter'i tamamen vurması var

Yıldırım kullanan biri (yıldırım 1 / 3.000 Işıktır)

ve Ichigo, Shikai'deyken, onlar onun taşındığı için rahatlamadan önce, birkaç şehir bloğunu hareket ettirebildi.

Öyleyse, ışıktan kaçmak teğmen düzeyinde bir başarı ise, gördüğümüz gibi 2 Teğmen bunu yapıyor (Nanao Ise, Shūhei Hisagi). Ichigo'nun Yüz Binler ile Milyonlarca kez üzerinde olması gerektiğinden daha fazla.


cevap 3:

Neden güçlü? neden o ana karakter ve kahraman bu yüzden tabii ki. Ama sorunuzu gerçekten cevaplamak için Ichigo sıradan bir shinigami değil, annesi Quincy'nin, babası Shinigami'nin bir karışımı ve ruhunun orakçı gücünde ikamet eden iki varlığı var; biri henüz fark ettiği ve 1000 yıllık yayda son zamanlara kadar kucaklamayı reddettiği shinigami (Hollow Ichigo veya Ogichi), diğeri ise yaşlı adam Zangetsu biçimindeki Quincy gücü, tüm bu zamanlar Ichigo sadece Quincy gücünü kullanmıştı. Zangetsu, Ichigo tüm bu zamanların farkına varmadan Shinigami gücüne tam ve genişlemesine erişmesini engelliyordu.

Zangetsu'nun Ichigo'yu Shinigami gücüne eriştiğini düşünmesi için kandırdığını söyleyebilirsiniz, ancak aslında Ichigo'nun Quincy gücünün bir tezahürü iken Shinigami gücü gibi davranan sadece Zangetsu idi. Hatta Zangetsu ile Soul Blade yayında savaştı ve Zangetsu ona öğrenilmesi gereken her şeyi öğrettikten sonra Ichigo'nun gücünü test etmek istediğini açıkladığında Zangetsu'yu yendi. Aizen'e karşı mücadelesinde Ichigo, tüm gücünü tüketti ve Aizen'i yenmek için tüm Getsuga tensho gücünü tek bir kuvvetle serbest bırakan Mugetsu olmak için hepsini kaybetti.

Ruh toplumu yayının başlarında, Ichigo'nun Zanpaktou'nun her zaman sürekli salınan bir Shikai formunda olduğu belirtildi, çünkü bu, Zanpakuto'sunu normal bir Zanpakuto'ya mühürlemeyi imkansız kılan muazzam manevi reiatsu'yu ve tüm bunları diğer tek Shinigami iken Mühürlenemeyen bir Zanpakuto'nun Zaraki Kenpachi olduğu sanılıyordu, ancak yakın zamana kadar en son manga # 667'de Byakuya tarafından bu varsayımın her zaman yanlış olduğu ve her zaman sabit Shikai'de olan tek Shinigami'nin Ichigo'dan ayrıldığı ortaya çıktı. modu.

Dahası, Juha Bach'ın belirlediği 5 savaş potansiyeli arasında, artık Ichigo'nun en güçlü savaş potansiyeli olduğu ve onun 'sınırsız güç' potansiyeli için lideri olduğu biliniyor (ki bence onun bolluk reiatso'su). Dolayısıyla, 5 savaş potansiyelinin en büyük tehdidi olmak, gerçekten Ichigo'nun Juha Bach için ne kadar tehlikeli olduğundan bahsediyor. Ichigo bunu daha önce Aizen ile olan kavgasında yapmıştı ve o zamana sahipti, ancak o zamandan beri Ichigo da dahil olmak üzere tüm kaptanlar önemli ölçüde güçlendi.


cevap 4:

Bunu basit terimlerle açıklamak için:

Ichigo, DBZ'den bir Saiyan gibidir. Dövüşürken gücü hızla artmaya devam ediyor.

Bu nedenle gücü hızla değişiyor. Ve neredeyse hiçbir zaman belirli bir güç seviyesiyle sınırlı.

Uryuu Ishida, Aizen, Urahara ve diğer birçok karakter Bleach boyunca bundan defalarca bahsetti.

Ichigo'nun Soul Reaper yeteneklerinin yanı sıra quincy / hollow yeteneklerinden dolayı… O kadar hızlı büyüyebildi ki, Byakuya Kuchiki'yi “zar zor” yenmeyi başardı. İçi boş güçleri yüzünden olsa bile.

Ve Kenpachi ile de başa baş gidebilmesi şaşırtıcı değil.

-

Resim:

Deviant Sanat

AMA… Ichigo'nun en büyük düşüşü, dövüş deneyiminin olmaması ve bazen “kafasını” kullanmamasıdır.


Ulquiorra ile savaşırken Ichigo'ya ne olduğunu hatırlıyor musun?

O öldürüldü. Sadece Orihime tarafından kurtarıldı.


Grimmjow ile dövüştüğü zaman da aynı şey oldu… Ichigo bu süreçte aşağılanmıştı hariç.


Ve sonra Ichigo'nun güçlerini TAMAMEN kontrol edememesi var.

Ulquiorra en iyisini söyledi:

"Enerjisi düşük olduğunda önemsizdir ... Ama enerjisi güçlü olduğunda benimkinden daha yüksektir." - Ulquiorra Cifer

Ichigo'nun güçlerinin dalgalandığını, çünkü onu tamamen kontrol etmeye çabaladığını belirtiyor.


Uryuu, Karakura Kasabasındaki boşluklara karşı birlikte savaşırken de bundan bahsetmişti.

Ichigo'nun gücünün, kontrol eksikliği nedeniyle her zaman “dışarı sızıyor” gibi göründüğünden bahseder.


Dolayısıyla, Ichigo güçlüyken zayıflığı, gücünü tam olarak kontrol edememesidir (Kenpachi'ye benzer). Kenpachi hariç, dövüşçü olarak 100 kat daha deneyimli.


cevap 5:

Ben öyle düşünüyorum.

Bir Gran Rey Cero ve Getsuga Tensho'yu birleştirmeyi başarır. Onun Getsuga'sı sadece Shikai'de tüm ortamları dümdüz edebilir.

Grimmjow tarafından gerçekleştirilen bir Gran Rey Cero atmosferi çarpıttı ve Grimmjow sadece Espada 6 numara. Ichigo, Grimmjow'dan birkaç kat daha güçlü olan Ulquiorra'yı yenmeyi başardı.

Fullbringer Arkı sırasında Yukio, Ichigo'nun Kugo'ya karşı savaştığı başka bir boyut yaratır. Yukio, Rukia, Toshiro, Kenpachi, Byakuya, Ikkaku ve Renji'ye, hepsi ona karşı tam bir saldırı başlatsalar bile bu boyutun kırılamayacağını belirtiyor.

Ichigo Bankai'yi gerçekleştirir ve bozar. Ichigo, Byakuya (Million Blades), Kenpachi (All-Cutter), Toshiro (tüm devleri dondurup parçalayabilen), Rukia (Absolute Zero), Ikkaku (Dragon Strength) ve Renji'den (Stern Ritter S'yi öldüren kimdir) daha güçlüdür. Wardenreich'in büyük bir bölümünü buharlaştırdı).

Bu, Bin Yıllık Kan Savaşı Arkı'ndan hemen önce.

Herkes daha da güçleniyor. Kenpachi eski bir kaptanı öldürür. Byakuya, temelde Shikai'sini, noktacı bir tablo gibi kendi Bankai'sine dönüştürüyor. Renji, Zanpakuto'sunun gerçek adını öğrenir, Rukia, As Nodt'u öldürür, vb.

Kenpachi Zaraki iki elini de kılıcına koyduğunda, vuruşunu sekiz kat daha güçlü hale getiriyor.

Ichigo daha sonra Zangetsu'yu iki silaha dönüştürür. Eskisinden sekiz kat daha güçlü olduğunu varsayabiliriz. Yhwach ile savaşırken yine bir Transandantal olur.

Özellikle şimdi Yhwach, Barrigan, Stark, Ulquiorra ve Jugram Haschwalth öldüğüne göre en güçlü olduğunu varsaymak güvenlidir. Ichigo en güçlüsüdür, ancak Jugram gücü Denge sayesinde herhangi bir dövüşte müdahale olmaksızın kazanabilirdi.


cevap 6:

Tamam, bu yüzden Ichigo'nun gerçek Shikai'si Yhwach tarafından, Son Getsuga Tenshou'yu kullanırken en azından büyük ülke seviyesi olan 100-1330 Teraton olan Mugetsu ile aynı güç olarak ifade edilir, bu yüzden True Shikai Ichigo büyük ülke seviyesinde. Şimdi True Bankai için True Shikai'yi 10 ile çarpın ve 1330 Teraton'u 10 ile çarparak 13300 Teraton veya 13,3 Petaton elde ederek Ichigo'yu, meraklılar için 4.435 Petaton'dan 6 Exaton'a kadar olan düşük çok kıtalı güç aralığına yerleştiririz.

Şimdi nihayet, Fused Hollow-True Bankai Ichigo için, ilk önce Vasto lorde'nin ne kadar güçlü olduğunu belirlemeliyiz ki bu, çoğu makul tahminden, yine 100–1330 Teraton'dur, şimdi Vasto lorde'un Ichigo'nun Bankai'sinden ayrı olduğunu hissedin. İki gücü birbirine ekleyin, yani 13.3 Petaton + 1330 Teraton Bu da 14.63 Petaton'a eşittir. Halen çok kıtalar arası düşük güç aralıklarında olan, çoklu kıta seviyesi yine 4.435 Petaton ila 6 Exaton arasında, bu yüzden soruyu cevaplamak için Ichigo çok kıtalı seviyedir.

Not: Size verebileceğim en iyisi bu, Ichigo hiçbir zaman önemli bir yıkıcı güç göstermedi, alternatif biraz belirsiz güç ölçeklendirmesi kullanmaktır ki bu, bazı insanlar Ichigo'nun gezegen seviyesinde veya daha yüksek olduğunu söyler, ki bence biraz saçma ama elbette bu sadece benim fikrim. Teşekkür ederim.


cevap 7:

Ichigo, Aizen ve Yhwach tam anlamıyla tüm Bleach karakterlerini aşıyor, canavarca bir seviyedeler!

Ichigo bir Shinigami babası ve içinde Hollow olan bir Quincy annesinde doğdu, Ichigo muazzam bir manevi gücü miras aldı, en güçlü Shinigami'den biri oldu, Bankai'sinin kilidini açtı, Hollow'un içindeki gücün bir kısmına hakim oldu, kilidini açtı Onun Fullbring'i ve potansiyelini tamamen açığa çıkardı ve en güçlü varlıklardan biri olmak için hepsi karıştı!

Ichigo Shinigami'nin kilidi açıldı:

Ichigo Shikai:

Ichigo Bankai:

Ichigo Bankai Hollow:

Ichigo Vasto Lorde:

Ichigo Final Getsuga Tensho (Quincy gücü):

Ichigo Fullbring:

Ichigo Shikai Fullbring:

Ichigo Bankai Fullbring:

Ichigo Potential tamamen açıldı:

Ichigo Birleştirilmiş formu (Full Quincy, Shinigami, Hollow, Fullbringer):

Ichigo Birleştirilmiş formu Bankai:


cevap 8:

Evet ve hayır. Tamam, çamaşır suyunda güç tuhaftır, çünkü ham Reiatsu vardır, o zaman gerçek yetenekler vardır. Basit bir örnek verelim, Barrigan ve Zaraki. Zaraki'nin birkaç kat daha fazla Reiatsu'su var, ancak Barragan'ın Yaşlanma gücü tamamen kırıldı. Yani Zaraki daha güçlüdür, ancak Barrigan her savaşı kazanır.

Yani Ichigo en güçlüsü mü? Pek sayılmaz. Seride daha fazla Reiatsu'ya sahip, Yamamoto, Ywach, Zaraki ve Aizen buna meydan okuyabilir ancak bir bütün olarak Ichigo daha güçlüdür. Bununla birlikte, Ichigo bir acemi, neredeyse hiçbir teknik bilmiyor ve bunu daha da kötüleştirmek için Bankai'sini öğrenme şansı olmadı, benim favorim ona Hax yeteneklerine karşı herhangi bir karşılık vermiyor. Yani temelde 3 farklı insta-ölüm biçimine sahip olan Shunsui'nin Bankai, hız saldırısına uğramadığı sürece onu yenebilir. Aizen için de aynı şey ve Ywach ile savaşırken olan da bu, aynı güçte görünüyor, ama Ywach'ın geleceği tahmin etme ve tuzaklar kurma konusundaki kırılmış yetenekleri Ichigo'yu alt ediyor.

Yani evet, Ichigo teknik olarak en güçlüsü, ama en iyiye bile yakın değil.


cevap 9:

Serinin ana kahramanı olan ichigo'nun kaptanlar düzeyinde olduğundan şüphe yok ki, diğer kaptanların çoğunu yenme potansiyeline sahip ve bunu yaptı, örneğin byakuya,

kenpachi vb.

ancak bu, onlardan daha güçlü olduğu anlamına gelmiyor, bana göre tüm kaptanlar yetenek açısından ichigo'yu geçiyor, bu sadece kahramanların normalde sahip oldukları ve daha güçlü bir rakibi yenmelerine izin veren bir kıvılcım. Soifon da dahil olmak üzere erkek kaptanlarla çatışmalara girdi.

sajin

cin

ve espadalar dahil diğer kaptan seviyesindeki kişiler

ve hizmet verdi, Ancak içi boş formu oldukça farklı bir hikaye,

bir vasto lordes sınıfı boşluğuna dönüştüğünde, gücü yepyeni bir seviyeye ulaşır ve finali gentsuga tenshou modu

Onu anime'deki herhangi bir karakterin ötesinde güç seviyelerine itti, kısa ömürlü, ichigoların gücünü en iyi özetleyebileceğim, umarım yardımcı olur


cevap 10:

çok. ichigo, ruh topluluğunun eski bir kaptanı ve bir aylığın oğludur. sonuç olarak o ve kız kardeşleri yüksek ruhsal enerjiyle doğdu. Ancak ichigo, bir ruh orakçısı olarak eğitimsizdir ve zangetzu ile güçlü ve hızlı olmasına rağmen, teknikten yoksun olduğu için olabildiğince uyumlu değildir. ichigo'nun biraz mizaçlı olması da bu soruna katkıda bulunur çünkü her zaman harekete geçmeden önce düşünmez. ama ichigo güç ve hızda bu iki sorunu telafi ediyor. ichigo'nun çukurunun üstesinden gelebilmesi ve bir görünüme dönüşmesi onu daha güçlü kılar. bu yüzden o çok güçlü. Sadece bir lise öğrencisi olması ve ruh toplumunun yüzlerce yıllık bazı üyelerine karşı yeni başlaması, ruh topluluğunun en güçlüsü olma potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir, en yüksek potansiyeline erişmeyi öğrenirse, ayyaşlar ve izler .


cevap 11:

Kanı, en iyi kanın karışımı. Babası shinigami'dir (Gotei 13'teki 10. bölümün eski kaptanı, bu nedenle Rangiku Matsumoto ve Toshiro Hitsugaya onun eski teğmenleriydi), annesi safkan bir ayva ve (başka bir kahramanlar gibi) asla pes etme iradesine sahip. Korumayı ve güçlü olmayı sever. Ve evet, o da çok nazik. Yanında büyük ve güçlü arkadaşları (Kuchiki Rukia, Uryu Ishida, Inoue Orihime, Yasutora Saldo), Urahara Kisuke, Shihoin Yoruichi ve Gotei 13 bulunmaktadır. Ve ayrıca doğduğundan beri harika bir reiatsu'ya sahip. Yani evet, o çok güçlü