bitlife okuldan nasıl kovulur


cevap 1:

Sorunuz, eksik ve önemli iki unsurdan dolayı cevap vermeye çalışan herkesi engelliyor: düzey (yani lise ve üniversite) ve kurum türü (özele karşı kamu).

Devlet Lisesi veya altı için:

Genel olarak, okuldan atma, okul davranış politikalarının ihlali ile bağlantılıdır. Nedenine bağlı olarak: Kurs çalışmanızın başarısız olması, ya dönemler arasında telafi dersi çalışmasıyla, okul sistemlerinize özel eğitim kurslarına geçişle ya da okul sisteminizdeki bir kardeş okula geçişle sonuçlanmalıdır. Tabii ki, bir uyarı, eğer öğrenci hem yaşını doldurmuşsa (19/20 yaşındaki lise öğrencisini düşünün) ve tüm ders işlerinde başarısız olmaya devam ediyorsa, o zaman okul muhtemelen bir diploma vermeden öğrenci statüsünü idari olarak sona erdirecektir.

Özel Lise veya altı için:

Okul, sürekli kabul için kuralları belirler - ve bir öğrenciyi okuldan çıkarmak için bir gerekçe olarak notlar kesinlikle adil bir oyundur. Bu ortamda, okul tarafından belirlenen kabul kriterlerini sürekli olarak karşılama veya öğrencinin okuldan atılma riskini alma sorumluluğu öğrenciye ve velisine / velisine aittir.

Bildiğim tek uyarı, açıkça ayrımcı nedenlerle veya kendi okul politikalarını ihlal ederek bir öğrenciyi okuldan atmaktır.

Devlet Koleji ve ötesi:

Ebeveyn okulu sistemlerini (normalde eyalet düzeyinde bir varlık) yöneten yönergelere ve kurallara bağlı olarak, her devlet koleji, lisans programınızdaki bir dersten kaç kez başarısız olabileceğinizi veya genel olarak ödevlerde başarısız olabileceğinizi sınırlar. Böylece, bir kolej öğrenciyi derslerinden sürekli olarak başarısız olduğu için atabilir ve atacaktır.

Özel Kolejler:

Yine, notlardan kıyafet yönetmeliğine ve davranış kurallarına kadar her konuda kurallar koyuyorlar. Dolayısıyla, kural kitaplarının herhangi bir şekilde ihlali, sınır dışı etme veya politikalarına uygun diğer cezalandırıcı eylemler için gerekçedir.

Buradaki uyarı, sınır dışı etmenin ayrımcılık gerekçesiyle mi yoksa kurumların kendi politikalarını ihlal mi ettiğidir.

Aktarırken:

Özellikle başka bir yere transfer için kurulmuş bir kurumda olmadığınız sürece (örneğin, mezun olduğum okulun öğrenciyi Junior yıllarında GA Tech'e özellikle aktaran bir mühendislik programı vardır), kurum planınızın başlayıp bitirmek olduğunu varsayacaktır. onları. Bu nedenle, transfer endişesi çoğu kurum için mevcut değildir.


cevap 2:

Sizi kovmazdık, idari olarak sizi bir eğitim okuluna naklederdik. Bir davranış problemi olmasaydınız, muhtemelen radarın altından uçarsınız ve biri fark edene kadar uzun süre etrafta dolaşabilirsiniz. Tipik olarak, tüm derslerinde başarısız olan çocuklar da davranış problemleriydi. Daha hızlı hareket ederler.

California'da, 18 yaşına veya mezun olana kadar okula gitmeniz gerekir. Başarılı olup olmama kararı size aittir. Hala çocukların neden başarısız olmayı seçtiklerini anlamıyorum.


cevap 3:

ABD'de düşük notlar nedeniyle okuldan atılmak aslında yasa dışıdır, ancak bazı okullar genellikle bu öğrenciyi okuldan atmak için başka bir mazeret bulmaya çalışır. Yasal olduğu bazı ülkeler var, ancak üniversitede olduğum zamanlarda bile, profesörler bana kolejde bir sorun olduğumu kabul etmedikçe atılamayacağımı söylediler.


cevap 4:

Aslında bulunduğunuz okula bağlıdır. Örneğin bir sınıfı iki veya üç kez tekrar ederseniz, bir noktada kesinlikle sizi okuldan atarlar. Ancak hiçbir okul, notlarınız nedeniyle yıl boyunca sizi kurumdan ayrılmaya zorlamaz. Bunlar normal olarak dönem sonunda gerçekleşir. Yani, şu anda endişelenecek bir şey yok.


cevap 5:

Çocuklar genellikle kötü notlar için değil, davranış sorunları nedeniyle okuldan atılır.

Notlarınız çok kötüyse, bir sonraki sınıfa geçemeyebilirsiniz. Notlarınız bir sonraki sınıf düzeyindeki çalışmayı halletmeye hazır olduğunuzu gösterene kadar, içinde bulunduğunuz yılı bir defadan fazla tekrar etmeniz beklenecektir.


cevap 6:

Diploma almak için minimum mezuniyet şartlarını yerine getirmeniz gerekir. Aksi takdirde, 12 yıllık eğitimden sonra ya da ebeveynleriniz okulu bırakmanıza izin verdiklerinde bitmiş olursunuz.


cevap 7:

Evet