avakin hayat nasıl evlenir


cevap 1:

Evlilik, bir kişinin hayatında önemli bir köşe taşıdır ve hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmek için bir eş bulmak isteyenler, bu kişiyi hem eylemleri hem de kullanmayı tercih ettikleri siteler aracılığıyla bulmakta ne kadar ciddi olduklarını göstermek isterler - oysa daha fazla web sitesi Yanlış türü seçen doğru kişiyi bulma şansınızı artırır, bu arayışta evliliğe meraklı olmayan ancak bunun yerine gizli güdülere sahip olan kişileri cezbettiği için zararlı olabilir.

Bu nedenle aşağıdaki web sitelerini tavsiye ederim:

1. Eşleşme - Başarılı olduğu kanıtlanmış bir arkadaşlık sitesi, abonelik modeli otomatik olarak katılanların ciddi birini bulma olasılığınızı artırmaya yardımcı olacak birini bulmak için ödeme yapmaya istekli olduklarını ima eder. Geniş bir üye tabanı ve etkili bir filtreleme sistemi ile Match, arama hızlı olmasa bile (ama kim böyle bir karar verirken acele etmek ister?), Evlenmeyi düşündüğünüz birini bulmak için mükemmel bir arama noktasıdır.

2. OKCupid ve eHarmony - Her ikisi de eşleşmeleri bulmaya yardımcı olmak için etkili algoritmalar kullanır ve bir kez daha farklı olsa da üye tabanı, yerleşmek için doğru ortağı arayan birçok kişiyi içerir, bu da her iki siteyi de ideal partnerinizi bulmada mükemmel seçenekler haline getirir. Her ikisi de saygın ve iyi bir başarı oranına sahipler, bu yüzden en azından aşk arayışınızda kullanıcı tabanına göz atmak için en azından katılmaya değer.

3. Bol Fish - Ücretsiz bir tanışma sitesi (hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için satın alımlar gerekse de), POF insanları birbirine bağlamada ve ilişkiler kurmada ustalaşmıştır. Bu tavsiye edilen bir site, ancak farklı hedefleri olan geniş bir üye yelpazesi olduğunu söyleyerek önsöz yapmak isterim, bu nedenle uygun şekilde evlilik fikirli bireyler varken (bu nedenle site tavsiye edilir) aynı zamanda başka hedefleri olanları da içerir. akıl bu nedenle, hangi kişilerin diğerlerinden daha ciddi bir gündeme sahip olduğunu belirlemek ve bir kısa liste oluşturmak için mesajlarınızı iyice incelemelisiniz.

4. Bir Tarih Öde - Son olarak, güçlü bir önyargılı unsur olduğunu söyleyerek bunun önsözünü yapmak isterim, kurduğum bir flört servisi olan Pay For a Date'i, 2016'nın başlarında piyasaya çıkması nedeniyle tavsiye etmek isterim. niceliğe değil kaliteye dayalı bağlantıları desteklemek için bu konu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Size başarılı bir şekilde ulaşanlar, niyet konusunda daha ciddi olacaklar (sistem, evlilik fikirli olanlar, uzun süreli ilişkileri sonlandıranlar, flört deneyimiyle güvenlerini inşa etmek isteyenler dahil olmak üzere farklı grupları desteklemek için tasarlandı ve daha fazla) ilişkilerin herkese uyan tek bir format üzerine kurulmaması ve yüksek standartların önemli olması gerektiği inancıyla. Site adının aksine, katılmak da ücretsizdir.

Umarım bu, bu kişi nerede olursa olsun, doğru kişiyi bulma arayışınızda size yardımcı olur ve iyi şanslar.


cevap 2:

Bir zamanlar mobil flörtün biraz tuhaf göründüğü bir zaman vardı. Belki suları test ettiniz, ancak gerçekten arkadaşlarınıza söylemek istemediniz çünkü ne düşünecekleri veya söyleyebilecekleri konusunda endişelisiniz. O zaman kesinlikle değişti.

Bugün, birçok insan ya bir tür mobil buluşma yöntemini denedi ya da olan birini tanıyor.

Belki yapmadın. Alışılmadık bir bölge ve ne bekleyeceğinizden emin değilsiniz. Ama olmamalı. Doğru mobil tanışma sitesi veya mobil tanışma uygulaması o kadar da uzakta değil. Ve ister cep telefonunuzda ister

en popüler flört uygulamaları

ya da etrafta tavsiyeler istiyorsan, mobil buluşma dünyasına girmenin birçok faydası var.

İnsanlarla tanışmanın iyi bir yolu

Çoğumuz meşgulüz, bunu hepimiz biliyoruz. Çeşitli barlara giderek ya da belki bir kör randevuyu kabul ederek doğru maçı bulmaya çalışmak için harcayacak zamanımız yok. Mobil randevu ile dünya parmaklarınızın ucunda. Giderek daha fazla insan mobil buluşmaya yöneldikçe, doğru kişiyi kendi evinizin rahatlığında bulmak daha kolay olmaya devam edecek.

Daha iyi bir eşleşme bulmanıza yardımcı olur

Mobil buluşma, bir taahhütte bulunmadan önce olası tarihleri ​​taramanızı kolaylaştırır. Asla sizin için çalışmayacağını bildiğiniz biri için saatlerinizi boşa harcamak zorunda kalmayacaksınız. Bunun yerine, sizin için önemli olan çeşitli niteliklere göre adayları tarayabilirsiniz. Artık karanlıkta çekim yapmıyorsunuz.

Verimli

Mobil arkadaşlık da daha az zaman alır. Yine, kaybedecek zamanımız yok. Sonuçta, beğenmezsek bir gösterinin bitmesini beklemiyoruz. Yeni bir şey seçebiliriz. Asla işe yaramayacak şeylere zaman harcamamalısın. Mobil buluşma ile artık bir partner bulmak için daha verimli bir yolunuz var. Ve birlikte

mobil arkadaşlık uygulaması

, hepsi parmaklarınızın ucunda. Hayat kısa. Zamanınızı akıllıca geçirin.

Bu kolay

Flört etmek bir mücadele olabilir. Bay veya Bayan Doğru ile asla tanışmayacakmışsınız gibi görünebilir. Ve mobil randevu sadece daha kafa karıştırıcı görünebilir. Ama olmamalı. Her uyanık saatinizi mükemmel bir profil oluşturmaya veya mükemmel bir şey söylemeye harcamanıza gerek yok, sadece kendiniz olmanız ve sizi olduğunuz için sevecek kişiyi bulmanız gerekiyor.


cevap 3:

Bence mevcut pek çok flört uygulaması ve özellikle Tinder ile ilgili sorun, gerçekten kimsenin randevuya gitmesini sağlamaya odaklanmamaları. Herkes profillere bakmak ve diğer kullanıcılarla iletişim kurmaya çalışmak için çok zaman harcıyor, ancak genellikle bu süre bir bağlantıyla bitmiyor. İki kişi bağlantı kurarsa, genellikle çok sayıda çevrimiçi sohbet vardır ve herhangi birinin gerçek bir tarih teklif etmesi birkaç gün alabilir, eğer böyle bir şey olursa.

Gerçek tarihe odaklanan Todayte adlı yeni bir uygulama var. Şu anda yalnızca iOS'ta, ancak arkasındaki fikir, profillerde arama yapmak ve sohbet etmek için harcanan zamanı azaltmak ve sadece insanların çevrimiçi olarak randevu almasına izin vermektir. İlk etapta bütün mesele gibi görünüyor. Yine de diğer kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz, ancak ancak birlikte bir randevu ayarladıktan sonra. Yani temelde yapacak bir şey ararsınız veya yapılacak bir şey planlarsınız ve ilgileniyorsanız etkinliği kabul edersiniz. Sizinle gitmeyi kabul ederlerse, uygulamada sohbet edebilirsiniz. Yani sohbet ettiğiniz zaman, zaten planlanmış bir randevunuz var. Çok fazla zaman kazandırır ve boşa harcanır.

İşte tarihler listesinin ekran görüntüsü.

Böylece tarihe dokunabilir ve ilgileniyorsanız "kabul et" seçeneğine tıklayabilirsiniz. Tarihi sunan kişinin açıklamasını, Facebook ve Facebook arkadaşlarından ortak olarak eğitim bilgilerini görebilirsiniz.

İlk randevuya gitmeden kimse ciddi bir ilişkiye girmeyecek. Ve oradaki uygulamalardan çok azı, insanların Todayte'in yaptığı gibi gerçek randevulara gitmesini vurguluyor. Bence bu oldukça güzel bir fikir ve kesinlikle Tinder gibi oyun uygulamalarından güzel bir alternatif.

İşte uygulama mağazası bağlantısı:

Todayte App Store'da

cevap 4:

Ruh eşimle Plenty of Fish'de tanıştım. Bence ne aradığını biliyorsan ve ödün vermiyorsan, yapabilirsin. Bununla birlikte, örneğin, Tinder'da ömür boyu sürecek bir ortak bulmayı beklemiyorum. Siteleri araştırın, insanların onlar hakkında ne düşündüğünü sorun. Gerçek ilişkiler kurma konusunda üne sahip Match ve eHarmony gibi olanları arayın.

Ayrıca, ücretsiz bir sitede iyi bir eşleşme bulabilirken (ben ödeme yapmadım ve hayallerimin erkeğini buldum), site için ikiniz de ödeme yapmanız gerekirse daha kaliteli bulabileceğinizi unutmayın. Finansal yatırım, insanları ne istedikleri konusunda daha ciddi ve net hale getirir ve paralarını boşa harcamak istemedikleri için oyun oynama olasılıklarını azaltır.

Dürüst ol da. Bağlılık arıyorsanız, öyle söyleyin. İstediğin gibi olmayan şeylere açıkmış gibi davranma. Sizin için doğru olanı, gerçekten ne istediğinizi bilerek korkutulmayacaktır - sonuçta, eğer sizin için doğruysa, sizin yaptığınız şeyi isterler.


cevap 5:

Adlı bir uygulama yaptım

Aşık ilerleme

Loveprogress App Store'da

.

Çünkü ilk ilişkime yeni başladım ve onu sürdürmekte gerçekten zorlandım. Hep merak ediyorum : Bundan sonra ne yapmalıyım? İlişkim nasıl gidiyor more Dahası, her zaman şöyle şikayetler duyarım: İLİŞKİLERİM İÇİN BİR İLERLEME ÇUBUĞU VARSA NE KADAR GÜZEL.

Bu yüzden gecikmeden hareket ettim ve bu sorunu çözmek için bir başvuru yaptım. İnsanlar bir ilerleme çubuğu istiyorsa, sadece uygulamayı indirin, o zaman alacaksınız.

Loveprogress'in temel işlevi görevlerdir. İlişkiyi geliştirmek için temel ama gerekli görevleri vereceğiz. Görevi takip edin, bunlardan birini her bitirdiğinizde ilerleme çubuğunuz uzar. Bu şekilde, ilişkinizin ilerleyişini gerçekten bilebilirsiniz. Ama unutmayın, BU YETERLİ DEĞİL!

Uygulama aynı zamanda Hafıza günü gibi bir işlevi de sağlar. Ancak, diğer uygulamalarda olduğu gibi yalnızca geri sayımı sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda bir sonraki yıldönümünüzün ne zaman olduğunu size bildirme olanağına da sahibiz. Doğrudan belleğe bir plan ekleyebilirsiniz. Böylece önemli insanlarınız için önemli tarihi asla kaçırmayacaksınız!

En heyecan verici işlevlerden biri Favori veritabanıdır! Çiftiniz sevdiği bazı şeylerden her bahsettiğinde, hemen kayıt yapabilirsiniz. Onu dışarı çıkarmak veya hediye göndermek istediğinizde, sadece kontrol edin ve fikri alacaksınız. Çiftinizi gerçekten tanıyan kişi olabilirsiniz.

Bu

Aşık ilerleme

Loveprogress App Store'da

. Herkes bir ilişkiyi kolayca başlatabilir veya sürdürebilir.


cevap 6:

Bu noktada benim için şaşırtıcı olan şey, Tinder'ın mobil buluşma alanında ne kadar baskın olduğu. Ne yazık ki, böyle bir resme bakıyorsunuz ve şu anki seçenekleriniz ya Tinder ya da hızla alakasız hale gelen bir grup platform gibi görünüyor.

Tamamen yüzeysel olmayan bir şey arıyorsanız ve sadece herkesin üzerinde hızlıca kaydırmaya yönelik baskın bir strateji yoksa (

Tinder'in Oyun Teorisi

), o zaman bana yeni topluluklar için bir şans verme zamanı gelmiş gibi geliyor.

Coffee Meets Bagel, HowAboutWe, Bumble, Menteşe, The League vb. İle oyun oynayan arkadaşlar gördüm, ama aklımda hepsi aynı yüzeysellik tuzağına düşüyor çünkü hepsi sizi birilerinin neye benzediğinin fotoğraflarıyla başlatıyorlar.

Teased adlı yeni bir flört uygulaması başlatan bir arkadaşım var (

Kişilik ile Buluşma

; iOS mağazası -

Alay

). Bu uygulama için ilk günler, ancak bence oldukça havalı ve denemeye değer. Buradaki fikir, birisinin neye benzediğini değil, neyi sevdiğini gösteren fotoğraflar ile başlamanızdır. Birinin ilgi alanı fotoğraflarını beğenirseniz, neye benzediğini görmek için "çevirebilirsiniz", ancak yalnızca sınırlı sayıda profili çevirebilirsiniz, bu nedenle önce kişinin kişiliği hakkında düşünmeniz gerekir. Her neyse, bana gerçek ilişkileri ateşlemek için ilginç bir çözüm gibi görünüyor ve belki de denemeye değer.


cevap 7:

Mike Sonders istatistiklerle harika bir yanıt verdi ve katılıyorum ama basit ve gözden kaçan bir “üretkenlik” nedeni var. Her gün bir kafede size ilgi duyan biriyle karşılaştığınızı düşünün. İki hareket var, konuşabilirsin veya önümüzdeki günlerde konuşmayı düşünebilirsin. Erişilebilirlik harika ancak harekete geçmeniz için size biraz zorluk çıkarıyor.

Tinder daha başarılı çünkü her hareketinizde yeni insanlar var ve ilk merhaba için hızlı olmalısınız çünkü rakipleriniz müsait ve fırsatınızı kaçırabilirsiniz. Böylece bilinçaltınız sizi hareket etmeye zorluyor. Bu, kullanıcıları aktif tutmak için Tinder'ın en güçlü yanıdır.

OkCupid için, en iyi sonuçları ve sizin gibi benzer kişileri bulmak gerçekten harika bir uygulama ama küçük bir sorun var. İnsanlar, birileri onları bulduğunda istedikleri zaman ulaşabileceklerini düşünüyorlar, öyleyse neden şimdi olmasın? Çünkü daha iyisini bulmak için daha çok zamanları var :)

Okcupid kullanıcıları, daha iyi arama yaptıkları ve daha fazla zaman harcadıkları için kullanıcılardan daha fazla zaman harcarlar. Tinder kullanıcıları sadece maç alır ve işlemlerini yaparlar. Her iki uygulama da bence harika. Tinder, hızlı hareketleri seven insanlar için daha iyidir ve okCupid, daha sabırlı olan ve daha iyisini bekleyen insanlar için daha iyidir.


cevap 8:

Bir ömür boyu partner bulmak için en iyi flört uygulaması

Prospr

- Akıllı Buluşma.

Son baskılarına göre bunu birkaç bölümde açıklayacağım:

  1. Yaş Aralığı: Prospr'da kullanıcıların çoğunun 25-39 yaşlarında olduğunu iddia ediyorlar ki bu evlilikler için iyi. Dolayısıyla aralarında bir hayat arkadaşı bulmak daha mümkün.
  2. İlişkiler: Raporlarının% 80'inden fazlasının bağlantı türü olarak "Uzun Süreli İlişki" yi seçtiği söyleniyor.
  3. Swipes: Yukarıdaki aynı makalede (5 Nisan'da yayınlandı) bahsediliyor. Prospr kullanıcıları, diğer kaydırma uygulamalarının aksine, bir maçın arka plan bilgilerine son derece önem verir. Çoğu bir profili ve resimlerini okumak için yaklaşık 1-3 dakika harcıyor.
  4. İlk Tarih: İlk buluşmalarını yapan maçların yaklaşık% 63'ü var. Sayı inanılmaz derecede yüksek.

Prospr, diğer tanışma sitelerinde en genel özelliklere sahiptir. Ve farklı bir şey listeliyorum:

  • Ne türden hoşlandığınızı ve sevmediğinizi öğrenen AI Sistemi.
  • LinkedIn Bağlantılı Meslekler.

Şimdiye kadar bu uygulamayı şiddetle tavsiye ediyorum. Ancak not edilebilecek bir şey var. Küresel bir uygulama olmasına rağmen, kullanıcı tabanı esas olarak ABD'de oluşturulmuştur. Yani uzun mesafeli bir aşk istemiyorsan, kayıt yaptırmadan önce dikkatli olursun. İyi şanslar!


cevap 9:

Bir sonraki ilişkinizi daha kolay bulmanız için flört uygulamaları oluşturuldu. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı platform varken (ve pek çok üye uzun bir süre değil, iyi bir süre için oturum açtı), doğru nedenlerle burada olan bir eşleşme bulmaya çalışmak biraz imkansız gibi gelebilir. Favorilerim Moon Live, oLive ve Liveu.

Her zaman meşgul ve hareket halinde olan bir insan mısınız? Öyleyse, gerçek hayatta insanlarla ne zaman tanışacaksınız? Sıkışık programları olan ve dışarı çıkıp biriyle eski moda yöntemlerle tanışmak için gerçekten zamanı olmayanlarınız için, yeni insanlarla tanışın uygulamaları tam size göre! İster trenle eve dönün, ister işte mola verin veya uzun bir günün ardından yatakta dinlenirken,

canlı görüntülü sohbet

nerede olursanız olun, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden potansiyel eşleşmelerle tanışmanızı sağlar.

Rastgele görüntülü sohbet ile boş zamanınızın tadını çıkarın. Ancak, topluluğunun kurallarını çiğnemek yasak olduğunu unutmayın.


cevap 10:

Açıkçası bilmiyorum - bu bir piyango bileti gibi. Çoğumuz, ömür boyu birlikte kalmış ortalama ailelerde, ebeveynlerde gördük veya yaşadık. Partnerlerimizle de aynı konforu istememiz yanlış mı? Kararlılık, birçok faktör nedeniyle daha erken dönemde daha kolaydı. Çift tartışsa bile, bunu çocuklarına bile söylemediler, bu yüzden ilişkiyi sürdürmedeki zorluklarını asla görmedik. Ve bunun kolay olduğunu düşünüyoruz.

Bu, özellikle her alanda çok fazla seçeneğimizin olduğu günümüz dünyasında değil! Telefonlardan yemeğe, hobilere, arkadaşlara ve internet oyunlarına - bir şeyden sıkılırsanız, kolayca başka bir şey bulabilirsiniz. Bu senaryoda, bir ilişki için rahatlığından biraz vazgeçmeye istekli birini nasıl bulursunuz? Ve size soracağı ilk soru, buna nasıl katkıda bulunursunuz !?

Mükemmeli aramayı bırakın. Mevcut değil. Diğer kişinin gereksinimlerini anlayın. Eğer ona uyduğunuzu düşünüyorsanız, başka türlü etkileşim kurmayı deneyin. Bu sitelerde bir iz ve hata yöntemidir. Bir ikramiyeyi ne zaman vurabileceğinizi kim bilebilir?

Benim deneyimim? Hadi bakalım:

Ajita Barik'in Hindistan'daki evlilik sitelerinde ortak bulma deneyiminiz neydi?


cevap 11:

Ruh eşlerine inanıyor musun?

evet ise o zaman bu uygulama tam size göre. ben bir android uygulama geliştiricisiyim ve oyun mağazasındaki hemen hemen tüm mevcut tanışma uygulamalarını kullandım ve hepsi aynı özellikleri sunuyor, örneğin bir profil resmi, isim ve biyo verileri ama biz böyle miyiz görünüşlerine göre bizim aşk temelimizi mi seçiyorsun?

Arkadaş bulma uygulamalarının bu dünyada tamamen yeni bir konsept olarak ele alınmasını değiştirecek tek bir uygulama:

Solo-Blind Flört Uygulaması - Google Play'de Uygulamalar

Sadece tarih bul düğmesine tıklamanın gerektiği bir uygulama. Sistem yaş, cinsiyet ve ilgi alanlarına göre en iyi profilleri arayacaktır. Kullanıcıya gösterilen profiller herhangi bir profil resmi veya profil adı içermez. Bunun gibi

artık kullanıcı sağa kaydırır kaydırmaz kullanıcıya doğrudan bildirim gönderilir, bu da kullanıcının başka bir kişinin kaydırmasını beklemek zorunda olmadığı anlamına gelir. başka bir kişi isteği kabul eder etmez tarih başlar ancak bu tarih tamamen anonimdir, yani şu ana kadar kullanıcıya hiçbir profil resmi veya kullanıcı adı gösterilmez. Konuşmaya ve arkadaşlıktan keyif almaya başlar başlamaz kimliklerini açığa çıkarabilirler. bu, kızın mahremiyetini korumasına yardımcı olur. ayrıca kız rahatsız hissederse her an tarihi bitirebilir. birkaç ekran görüntüsü daha var:

öyleyse çocuklar, ne bekliyorsunuz. ruh eşinizi şimdi bulun.

Solo-Blind Flört Uygulaması - Google Play'de Uygulamalar

cevap 12:

Yeni çıkan bir flört uygulaması "Cup of Tea" nin CEO'suyum. Bir dene ve bana haber ver. Cup of Tea, hile, sahte profiller veya tuhaflıklar ve kilitli kredi kartları olmadan en müşteri odaklı buluşma platformu olmayı hedefliyor. Yalnızca doğrulanmış Facebook ve LinkedIn hesaplarına sahip gerçek insanlarla tanışırsınız.

iTunes mağazası:

Bir bardak çay

LinkedIn blog gönderisi tanıtımı:

Cup of Tea ile tanışın

Kendi uygulamamı yazmam için beni motive eden ana faktörlerden biri, Tinder (ve diğer uygulamalar) ile tam olarak yaşadıklarınız. Yatırım getirisi son derece düşük, çok fazla reklam (ücretli abone olsanız bile), çok fazla sahte profil. E-Harmony en kötü suçlu IMO idi. Kredi kartı bilgilerinizi silmenin kolay bir yolu yoktur ve web sitelerine gizlice düğmeler eklerler ve bu düğmeler, yanlışlıkla yapılan tıklamalar durumunda kredi kartınızdan anında ücret alır.

Görmek

Çevrimiçi Arkadaşlık Sitesi, Üyeleri Hizmeti Yükseltmek İçin Sahte Profiller Kullantı

flört sitelerindeki sahte profillerle ilgili yakın tarihli bir FTC kararı için.

Şerefe, Sujit