asfalt * çok oyunculu modda nasıl yıkılır


cevap 1:

1. Tüm Haritaları Keşfedin ve Hatırlayın

Bilirsin?? Bir yarışı bitirmek için birçok kısayol vardır. En kısa rotayı keşfetmek ve bulmak, arabanıza bazı ekstra araçlar eklemekten daha önemlidir. Yarış boyunca tam nitro, doğru yolda değilseniz kazanmanızı sağlamaz. Dünyayı dolaşıyorsun dostum. Önce kısayolu bulun.

2. Arkadaşlarınızı engelleyin

Yarış başlamadan önce ön saftasınız. Ne yaparsın? Nitro'yu çekin ve rekabette öne geçin, değil mi?

Yapma. Mola verin ve arkanızdaki arabaları durdurun, ardından nitronuzu çekip gidin. Demek istediğim, kaba piç ol. Çok oyunculu yarışçılar genellikle rekabete avantajlı bir başlangıç ​​yapmak için nitro kullanırlar; Çabalarını fren yaparak engelleyin, üç saniye bekleyin ve ardından nitroya kendiniz basın. İşte böyle kardeşim.

3. Tüm Yıldızları ve Bonusları Alın

Bu yeni ırklar ve asfalt 8 hava mevsimi ile baş etmek ister misiniz? Tüm yıldızların kilidini açın. Yıldızlar ayrıca yeni araba satın almaya da yardımcı oluyor. Her yeni yıldız kazandığınızda, bu, her yarışın sonunda elde edilebilecek bir kerelik para bonusunun kilidini açmaya yardımcı olur. Her yarışı tamamlayın ve tüm yıldızları kazanın. Bu görevleri yapmak için yarış sırasında her zaman bu bonusları alırsınız. Bu listeyi takip etmeyi unutmayın.

  • Diğer arkadaşları al. Onları yere serin.
  • Çarpışmadan kaçınarak arabaları daraltın.
  • Mümkün olduğunca çok yol bloğu ve koni vurun.

4. Asfalt 8 Havadan İpuçları ve Püf Noktalarıdır. Mümkün Olduğunca Saniyede Havada Uçun.

Bu oyunun neden bu başlıkta "Airborne" var? Bilmiyorum. Ama düşünme. Bu oyunda Airborne'da kalmalısın. Kendinize orada kalmanız için daha fazla fırsat yaratmak için namlu rulolarını veya düz dönüşleri yapın. Daha fazla destek ve kalıcı Yayın süresi sağlamak için platformdan önce Nitro'ya basın.

5. Sürüklenme, Sürüklenme, Sürüklenme. Drift Ustası.

Sürdüğünüz bir eğri buluyorsunuz. Asphalt 8 Airborne Tips'de kural budur. Drift, Nitro'nuzu doldurmanın en iyi yoludur. Drift yaparak rakibi geçebilir ve hatta uygun itmelerle onları yere serebilirsiniz.

6. Kız Arkadaşınızı Güvende Tutun

Biliyorsun. Yarışta en üst sıraya çıkıyorsunuz ve önünüzdeki kaya ile birdenbire kolloid oluyorsunuz. Adı WRECK THE FFFF'dir. Güvenli bir şekilde yarışmalısın. Tüm parkurları ezberleyin ve şehirler o sinir bozucu WRECK'ten uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır.

7. Nitro Şeyler. Onları seviyorsun

Düşünün, öndesiniz ve bitiş çizgisine yaklaşıyorsunuz. Aniden bir sürü araba yanınızdan geçiyor. Bu nasıl hissettiriyor? Eğer zaten bununla karşılaştıysanız. Bunu okumaya ihtiyacın var.

O nitroyu alıp, o nitroyu kurtarman ve o Perfect Nitroyu çekmen gerekiyor.

8. Agresif Oyuncu ol bebeğim

Bu adil bir oyun değil. Sen daha çok kazanıyorsun saldırgan bir piçsin. Yıkmaya başlayın. Durma. Onlar size çarpmadan önce diğer oyunculara çarpın! Saldırgan bir sürücü olun. Ehliyetinizi kaybetmeyeceksiniz.

9. Sık oynayın. Demek istediğim, çok pratik yap.

Pratik, her sürücüyü mükemmel kılar. Bunu biliyorsun.

FFFF'İ BOZMAYIN, size sorun çıkaran o yolda pratik yapın. Drift yapmayı öğrenin. Bu Asphalt 8 Airborne İpuçları, motorunuzu daha sık çalıştırmayacaksanız, alışmaya başlamanız için değmez.

10. Bu araba paketlerini satın alın.

Evet, başlangıçta hiçbir şey almamanı söylemiştim. Hala Microsoft'a sevginizi göstermek için bir şeyler satın almaktan hoşlanıyorsanız.

Şu araba paketlerini satın alın. Sana da yardımcı olacak.


cevap 2:

Arabanızın ne kadar hızlı gidebileceğini ve pistte olabildiğince çabuk dönmeyi düşünmeniz gerekir. İşte bir ipucu - arabanız nitro en yüksek hızından daha hızlı gidebilir ... Pistleri olabildiğince çabuk dolaşmak için yarış çizgisini seçmeniz gerekir, aynı zamanda turunuzu hızlandırmanın başka yollarını da düşünmelisiniz. Gerçekten rampayı kullanmak zorunda mısın yoksa yandan kayıp namlu rulosu yapabilir misin? Rampayı tamamen kaçırıp düşebilir misin? Buradaki diğer cevaplardaki tavsiyelerin aksine, nitro oluşturmak için kaymamanın daha iyi olduğunu söyleyebilirim çünkü bu sizi yavaşlatır. Bunun yerine, mümkün olduğunca çok sayıda küçük engele çarpın, ancak parkurun kenarına çarpmamaya çok dikkat edin. "Mükemmel bir koşu" elde etmek nitronuzu güçlendirir ve yavaşlamamanız anlamına gelir. Son ipucu - çok fazla vermek istemediğim için! - Nitro kullanımını düşünün. Nitronuzun başlangıcında, mükemmel bir nitro yapıyorsanız, tam nitro hızında değilsiniz. Bu nedenle, mükemmel nitroya daha uzun süre gidebilmek işe yarar. Dolayısıyla, zaten mükemmel nitro hızındayken bir nitro artışına ulaşabilirseniz, daha uzun süre en yüksek hızda kalırsınız. Nitroları mümkün olduğu kadar uzun süre devam ettirebilmek için nereden başlayacağınıza karar verdiğinizde, harika bir sürücü olma yolunda olacaksınız. f44d


cevap 3:

Asfalt 8 seviye 13500+ MP kazanır

İşte burada gözetmenler için küçük bir numara. Yarışın başlangıcında, anında hızlanmaya ihtiyacınız var, bu yüzden sadece nitroyu spam yapın. Mükemmel değil. Sonra, nitro gittikten sonra, küçük bir parça sürükleyin, böylece araba neredeyse ileri doğru gidecektir. Hıza bakın, araba son derece hızlı ivmelenecek. En yüksek hıza kadar aynı şekilde devam edin. Bu numara herhangi bir araba ve herhangi bir mod, parça ve her neyse işe yarar. Yaklaşık 2 yıldır oynuyorum ama Gameloft henüz onu hiçbir zaman düzeltmedi.

BTW'nin tüm yükseltmeleri, bu aksaklıkla hiçbir faydası olmayacağından taşıma ve hızlandırma içermemelidir.

PLS BUNU ÇOK FAZLA YAYILMAYIN. BU UZAKTAN UZAK VERİRSE, HERKES BİLİYOR, DAHA FAZLA AVANTAJ YOKTUR. GAMELOFT YAŞAYACAKTIR. YALNIZCA BU SAYFADAKİ BURADA OLANLAR İÇİN.


cevap 4:

Pek çok insan buna inanmasa da, kapsamlı bir analiz ve birçok hesaplamadan sonra, çok oyunculu modda yayın süresinin sizi yavaşlattığı sonucuna vardım. Bunun nedeni, yerdeki tüm oyuncular normal (daha hızlı) hızda giderken Asfalt'ın yayın sürenizi yavaş modda göstermesidir. Tek oyunculu modda, yerdeki arabalar yayın sürenizle koordine olur, ancak çok oyunculu modda olmaz.

Daha fazla ipucu bulunabilir

buraya

9 numara yanlış olmasına rağmen.


cevap 5:

Yolda neden iki renkli Nitro takviyesi olduğunu hiç merak ettiniz - biri mavi diğeri sarı olan. Nitro çubuğunuzu maviden daha fazla doldurduğu için her zaman sarı desteği hedefleyin. Ayrıca çok oyunculu modda, alt sınıf arabalarla oynamayı deneyin, çünkü onları kullanmak ve kontrol etmek daha kolay. Ayrıca daha ucuzdurlar ve Renault arzusu, Honda s2000, Ds3 yarışları, Range rover vb. Gibi birkaç harika çok oyunculu artırılmış araba var. MP yarışlarımın% 90'ını kazanmama yardımcı olduğu için çoğunlukla Renault arzusunu çok oyunculu sıralamamı artırmak için kullanıyorum. . Umarım bu ipuçları yardımcı olur.


cevap 6:

İşte asfalt 8'i oynarken nasıl daha iyi olacağınıza dair birkaç ipucu ve püf noktası

  1. Kontrolünüzü Özelleştirin
  2. Yarış Pistlerini Öğrenin
  3. Nitro Boost'ta Ustalaşın
  4. Rampalarla Kullan ve Atla
  5. Düşmanlarınızı Yıkın

Kaynağımda eksiksiz bilgi:

http://fragcheats.com/asphalt-8-tips-and-trick-on-how-to-improve-your-driving-skills

Bu oyunu yıllardır oynuyorum ve beni şampiyonluğa getiren şey de bu. Umarım bu yardımcı olur!


cevap 7:

Sadece 2 ipucum var:

  1. Boğaz kısmına vurduğunuzda köşelerde sürüklenirken boğulmaya çalışmak yerine sadece güçlendirmeyi tıklayın
  2. Çoğu zaman bilgisayara karşı çıktığınızda, 1. sıradayken ne kadar güçlendiğiniz önemli değildir, çünkü teçhiz edilmiştir, onlar yine de yetişeceklerdir. Yaptığım şey, yetişene kadar beklemek ve sonra güçlenmek

cevap 8:

"Videoyu İzle" yi tıklayın. Ayağa kalkın, 10 adım atın, kollarınızı uzatın, ayak parmaklarınıza dokunun, başladığınız yere 10 adım geri dönün, oturun ve bir yudum su için.

Hepimiz ara vermeliyiz. Reklamlar hediye olabilir.