arkham knight nasıl takım elbise değiştirilir


cevap 1:

Muhtemelen durum böyle olurdu, ancak Arkham oyunlarının Batman'i herhangi bir zamanda kıyafetlerinin altına takımını giymiyor gibi görünüyor. Arkham City'de gördüğümüz gibi, Bruce Wayne yakalandı ve yeni kurulan hapishaneye kondu ve Batman'a dönüşme zamanı geldiğinde, Alfred'in bulunduğu yere yakın bir çatıya bir kapsül göndermesini sağladı, böylece kendi takım elbise.

Arkham Knight için hikaye modunun başlangıcına yakın olan Batman, Lucius Fox'tan yeni tasarlanmış bir Batsuit'i aynı şekilde alır ve ona dönüştürmek için benzer bir taktik kullanır.

Bruce'un elbisesini kıyafetlerinin altına giymekten rahatsız olmadığına dair daha fazla kanıt, Arkham Knight'daki ofisinde bulunabilir. Yakındaki bir heykel, tam karşısında silahlar ve aletlerle dolu bir başka tam malzeme kasasıyla ofisinde zeminden tam bir Yarasa giysisi kasasını çıkarmak için bir tetikleyici olarak gizlenmiştir.

Öyleyse, AK Batsuit'i ve bunun nasıl dikkat dağıtıcı derecede bol giysiler gerektireceği konusunda muhtemelen haklı olsanız da, görünüşe göre eğer gerçekten "gece kıyafetlerini" değiştirmesi gerekiyorsa, Gotham'ın etrafına serpiştirmek için yeterli altyapısı var gibi görünüyor. .


cevap 2:

Batman, özellikle Arkham Knight'tan, Yarasa elbisesini kıyafetlerinin altına giymez.

Öyleyse, evet, Arkham Knight Batsuit ağır zırhlı olduğu için fazladan bol giysilere ihtiyacı olacaktı.

Gördüğünüz gibi bu takım kalın. Ayrıca, Bruce'un maskeyi bir yere saklaması gerekecek ve cep boyutunda görünmüyor.


cevap 3:

Yapardı, ama kostümünü her zaman normal kıyafetlerinin altında tutan Süpermen gibi değil.

Dahası, Genwei'nin dediği gibi, Arkham Knight Batsuit çok sayıda zırhlı kaplamaya sahip. Ayrıca, kukuletasının kendisi de bazı zırhlardan yapılmıştır ve kolayca sökülmez. Kaput maskesini devre dışı bırakmak için eldivenlerini kullanmak zorunda kalacaktı, böylece açılıp kapanacaktı.