aq3d korsan sınıfı nasıl edinilir


cevap 1:

AQ3D oynarken, zırh seti için Dage Arena'yı tararken bu aptalca fikir aklıma geldi (harika görünüyordu)

En zorlu ve en sinir bozucu patronlardan biri, arena ustasının minyatür bir versiyonu olan lil 'Dage'dir. Bir ejderha gibi vurur, birçok etki alanı / yayılma hasarı vardır, biri Undead Goliath (Necromancer sınıfının ultisi ile aynı) olan 2 undead minyonu çağırabilir ve hepsinden kötüsü rastgele bir oyuncuyu iyileştirici işaret olarak ayarlayabilir. yakın menzili çok riskli hale getirir (herkes, Susturulmuş debuff'ı uygulayabilen Ejderha Katili Sınıfı oynamadığı sürece). Temel olarak, Lil 'Dage bir acıdır.

İyi Kaçınma, Kritik ve Sağlık istatistikleriyle ekipmanımı kapmak, Korsan sınıfını (ki bunlar aslında Silahşörler olan) donatmak ve küçük hıyarı fırlatmak gibi parlak bir fikrim var. Temelde DPS-Tanking küçük boktan. genellikle, savaş sırasında hareket etmek, menzil kısıtlamaları olan yetenekleri iptal ettiği ve hatta bazen yeteneklerin tamamen ıskalamasına neden olduğu için hoş karşılanmaz. Bununla birlikte, Lil 'Dage için yukarıda bahsedilen yetenekleri nedeniyle biraz anlaşılabilir ve tolere edilebilir. En çok hasarı veren insanlar aggro çekeceğinden, dikkatini bana verebiliyorum ve Korsan iyi Kaçınma istatistiklerine sahip, bu yüzden durdursam bile saldırılarından kaçmak için makul bir şansım var. Menzilli saldırıları ve minyonları olduğu için solo yapamam, ancak partide bir Paladin (henüz Şifacı sınıfı olmadığından sözde şifacı olarak) ve Ejderha Katili (Susturulmuş ve Kanamaya neden olacak durum etkili adam olarak) var. benim için DPS-Tank ona yeter. Çiftçilik Lil 'Dage, bu parti kompozisyonu ile kolaylaşıyor.


cevap 2:

Villians Şehri.

"Suikast" ve "ışınlanma arkadaşı" animasyon zamanlarının neredeyse aynı olduğunu fark ettim.

Biz de gözümüzün önünde asılıyken, takipçiyi partinin önündeki odaya götürmeye başladık. Takipçi, odadaki en büyük kötü adam için suikast hareketine başladığında, ışınlanma arkadaşına rol verirdim.

Bunu yapmaya ilk başladığımızda, AI'nın tepkisi… “az önce olan” idi ve parti için neredeyse hiçbir risk olmadan tüm odayı çekip öldürmemize izin vermeyeceklerdi. Bu davranış sonunda bir yama ile düzeltildi, ancak yine de oyunun kapandığı noktaya gelmek için uygun bir yöntemdi.