marş nasıl gezinilir


cevap 1:

İle: Marştaki en iyi Cirit nedir ve neden Fırtına?

Fırtına en eşsiz olanıdır. Diğer üçü (Collosus, Ranger ve Interceptor) temelde homurdanır (ki bu kendi başına fena değildir) ve onları oynamak, oyuncu gerçekten güçlü veya özel hissetmez.

Fırtına ile tamamen farklı bir hikaye, sadece (aşağı yukarı) sürekli olarak herkesin üzerinde duran, büyük bir taktiksel avantajı olan (evet, buraya daha yüksek bir yer işareti koyabilirsiniz), her şeyi yoluna sokan Javelin. Ateş, buz ve şimşek kombinasyonu, düşmanların "neyin ..." deme şansı bile yok. gitmeden önce.

VIP demolarının ve açık demolarının çoğu, Ranger olarak oynadım. Korucu özellikleri şunlardır: güdümsüz tek roket (veya dart) koldan ateş eder. Çok güçlü değildi ve çoğunlukla, havada asılı duran düşmanları vurmak veya atıştan önce keskin nişancıları kesmek için kullanıyordum, bu yüzden gerçek bir hasar vermek için değil, eylemlerini kesintiye uğratmak için. Diğer özel bir el bombası atmaktır. Doğru, el bombası atmak özel bir harekettir. El bombasının büyük bir yarıçapı yoktur (içinde iki düşman yakalarsanız, bu iyidir) ve orta derecede hasar (düşük seviyeli homurtular dışında kimseyi öldürmez), bu yüzden gerçekten güçlü hissetmez. Silahlar için de aynısını söyleyebilirim, kendilerini güçlü hissetmiyorlar.

Öyleyse, bir yandan: güdümsüz füze ve yukarıdan bir el bombası fırlatması, ateş, buz ve ışık, hangisi daha ilginç geliyor?