Andrea saç büyüme özü incelemesi nasıl kullanılır


cevap 1:

Hayır, bu bileşenlerin hiçbiri saç dökülmenizin durmasına veya tersine dönmesine yardımcı olmayacak. Bunun için Minoxidil (Marka Rogaine, OTC mevcuttur) veya Propecia (yalnızca ABD'de Rx) gibi bir ürüne ihtiyacınız var ve saç dökülmeniz hakkında doktorunuzla konuşmalısınız.

Rogaine sadece mevcut saç büyümesinin korunmasına yardımcı olur, ancak bazı insanlar (benim gibi) sadece Rogaine ile biraz yeniden uzama gördü.

Anekdot olarak, daha önce Nioxin kullandım ve saç dökülmesini aktif olarak durdurmasa bile harika bir şampuan ve saç kremi seti. Sanırım onu ​​kullanırken bir miktar kaybın tersine döndüğünü gördüm, ancak emin olamadım.

HRT'ye 2017'de başladım ve yardımcı oluyor, ancak zaman alıyor.


cevap 2:

Şimdiye kadar işe yaradığını bildiğim tek saç ürünü nioxin. Orada şampuan, saç kremi kullanın ve bırakın ve% 100 garantili para iadesi. Yeni büyüme ile daha kalın, daha dolgun, daha hızlı büyüyen saçlar. Herhangi bir harika klip onu satar


cevap 3:

Daha kolay kullanım için 100ml Şampuan (Doğal / Organik) İçine 3-6 ml Saç Büyüme Özü ekleyin ve Eşit Şekilde Karıştırın. Normalde Saçınızı Yıkarken Kullanın ve Elinizi Saçınızı Ovmak ve Parmak Uçlarıyla Saç Derisine Masaj Yapmak İçin Kullanın 2-3 Dakika. Ardından Ilık Su ile durulayın. Günlük Saç Yıkama İçin Kullanılabilir Cevap: Evet, şampuan kullanmıyorum. Şimdi bir nemlendiriciyle ve birkaç alanda tek başıma kullanıyorum. Profilime gidin ve Saç Büyüme ve Saç Dökülmesi ile ilgili her şeyi burada bulabilirsiniz ...