adobe illustrator nasıl resim değiştirilir


cevap 1:

Illustrator'ı Photoshop ile aynı şekilde düşünmek biraz nafile. Farklı çalışırlar. İllüstratördeki katman kavramı, dünyaya tamamen farklı bir bakış açısıdır.

Neyse bunu yap:

 1. Katmanı seçin. Katman adının yanındaki yuvarlak şeyi kullanın, bu katman nesnesini seçer. İsim seçmek katmanı etkinleştirir, bu farklı bir şeydir.
  1. : Katman nesnesini seçin (adın yanındaki yuvarlak kutu)
  2. Görünümler panelinde yeni dolgu ekle'yi tıklayın (ve muhtemelen onu bir yol bulucu efektiyle konturlayın veya genişletin)
  1. : Yeni dolgu ekle
  2. İstediğiniz rengi doldurun.

  NOT:

  Muhtemelen, sadece tüm nesneleri seçmek ve bir renk uygulamak istersiniz. Neredeyse hiç kimsenin anlamadığı gizli görünüm ayarlarıyla uğraşmak yerine.


cevap 2:

Senin yerinde olsaydım bunu yapmaya uğraşmazdım bile

İllüstratör

. Görüntüyü Photoshop'a almanız gerekiyor.

Adobe Illustrator'da kalem aracını kullanarak

arka fon

ve onu Kırpma maskesi ile kırpın

Photoshop'ta, görüntü düzenleyici yeni bir görüntü için yeniden kullanmak istediği görüntünün çevresine bir çizgi çizer. Hattın içindeki alan çıkarılırken, dışındaki alan atılır. Daha sonra kesilen resmi bir arka plan olmadan veya yeni bir arka planda görüntüleyebilirsiniz.


cevap 3:

Çalışma yüzeyi rengini değiştirmek aslında arka plan rengini değiştirmez. Çalışma yüzeyini kaplayan ve diğer tüm nesnelerin arkasında, en alt katmanda, "arka plan" olacak bir şekil oluşturmanız gerekir. Renk seçici veya renk örnekleri ile bu şekli istediğiniz herhangi bir renk olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.