4chan youtube nasıl yerleştirilir


cevap 1:

Bu konuda daha fazla görüntüleme ve abone almak için YouTube videolarınızı paylaştığınız birçok yer var. Ama önce, sadece başlangıç ​​yolculuğunuzu kolaylaştırmak için itibar sahibi bir hesaptan birkaç aboneyle başlamanızı tavsiye ederim. Bundan satın alabilirsin

Bir site

, aboneler ile yaşlanabileceğiniz hesap. Daha sonra bu hesabı kullanabilir ve izleyicileri ve aboneleri daha güvenilir olacak şekilde optimize etmek için muhtemelen daha önce paylaştığınız sitelerde paylaşmayı deneyebilirsiniz.

Daha sonra videolarınızı sitelerinizde veya kişisel bloglarınızda paylaşmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, hayran kitlesi yoğun olan veya haftalık trafiğe sahip ünlü bloglardan videonuzu orada tanıtmalarını isteyebilirsiniz. Onlara doğru bir şekilde yazılmış URL'yi verdiğinizden veya kanalınızın adıyla birlikte YouTube video bağlantısını yerleştirdiğinizden emin olun. URL'nizi YouTube hesap ayarından özelleştirebilirsiniz. Kişilerin her seferinde kopyalayıp yapıştırmak yerine ezbere hatırlayabilmesi için özelleştirildi çünkü çok fazla tuhaf, rastgele alfabe ve sayı var. Site veya bloga gömülü bağlantınızı, insanların onları özel bir kutu veya buna benzer bir şey içinde kolayca bulabileceği şekilde ayarlayın.

En son yüklemelerinizi e-posta yoluyla paylaşın. Pazarlamacıların% 60'ından fazlası, e-posta promosyonlarının hala işe yaradığına ve yatırıma değer olduğuna ikna oldu. YouTube abonelerinin listesini oluşturun ve her yeni bir şey yüklediğinizde onları önceden bilgilendirdiğinizden emin olun. Bu, videonuzun öneri algoritmasının daha da yükselmesini sağlayacaktır. E-posta metninizin sonuna imzanızı koyduğunuzdan emin olun. Kanalınıza basit bir bağlantı, çok çaresiz kalmadan kanalınıza abone olmalarını istemenin ince bir yoludur. Uzun ve kötü görünen bir URL yerine basit bir simge koymanız en iyisidir.

Son olarak, sosyal ağları veya Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medyayı videonuzu çılgınca tanıtmak için kullanın. Her sosyal medyada video paylaşmanın bazı kurallarını ve geleneklerini bilmeniz gerekir. Görüntüleyenlerin dikkatini optimize etmek için bunları özelleştirdiğinizden emin olun. Facebook ve Twitter, insanların ilgisini çekmek için videonuza göz atmak için onları çekici bir adımla hemen paylaşabilirsiniz. Ayrıca, takipçilerinize ve arkadaşlarınıza videonuzu izleyebilecekleri bağlantılar da ekleyebilirsiniz. Instagram'da yalnızca URL metninizi paylaşabilirsiniz, bunları gönderinize, biyografinize ve hikayelerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca LinkedIn, Reddit ve diğerleri gibi başka siteleri de kullanabilirsiniz. Ne kadar çok zemin kaplarsanız, o kadar çok izleyiciye ulaşabileceksiniz.


cevap 2:

Daha fazla görüntüleme ve abone elde etmek için YouTube videolarınızı paylaşabileceğiniz yerlerin listesi aşağıda verilmiştir:

Sosyal ağlar

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram (bağlantı paylaşmanıza izin vermez, ancak URL'yi her zaman başlığa (tıklanamayan metin), Instagram profiline (tıklanabilir bağlantı), hikayelere ekleyebilirsiniz (daha fazla bağlantı şu anda yalnızca seçilen profiller için kullanılabilir)
 • Reddit (özellikle video bağlantınız yayınlandıktan sonra çok sayıda olumlu oy alırsa, çok sayıda video görüntülemesi ve kanal abonesi elde etmek için en iyi yerlerden biri)
 • LinkedIn (özellikle iş profesyonelleriyle son derece alakalı videolar oluşturuyorsanız)
 • 4chan
 • Storify
 • Pinterest
 • Nişinizle alakalı forumlar

Bloglar

 • BuzzFeed
 • Mashable
 • HuffPost
 • Kalamar gülüyor
 • CollegeHumor
 • Nişinizle alakalı (örneğin, YouTube kanalınız eğitici videolar yayınlıyorsa, bunu WonderHowTo ve Instructables ile paylaşın)

Özel Ağlar

 • E-posta bülteni
 • Telgraf kanalı
 • WhatsApp grubu
 • Facebook grubu

Vishal Tiwari'nin cevabında açıkladığı gibi,

Videonuzu YouTube'da yayınladıktan sonraki ilk birkaç saat, belirleyici bir faktör oynar

videonun YouTube'da çok sayıda kişiye gösterilip gösterilmeyeceğine karar verirken. Emin olun

altın fırsatı boşa harcamayın

videonuz için çok fazla etkileşim elde edin

çok sayıda görüntüleme ve ardından kanal aboneleri elde etmesi için.


cevap 3:

Bugün çevrimiçi olarak daha gelişmiş özelliklere sahip birçok benzer küçük video platformu var. Vimeo Pro veya VOD (isteğe bağlı video) platformları gibi platformlar, işletmelere ve bireylere kendi kanallarını oluşturma, sınırsız video yükleme ve videolarından para kazanma gücü sağlar. Aşağıda, şirketiniz için en uygun olanları nasıl bulacağınızla ilgili bazı ipuçları verilmiştir ve demografiyi hedeflemek biraz zaman alabilir:

Video Dağıtımı: Videolarınızı Nereye Yüklemelisiniz?

Vimeo Pro

Pazarlama kampanyalarının bir parçası olarak video dağıtmak isteyen işletmelere yönelik ticari hesap Vimeo sürümüdür, oynatıcıyı sitelerine yerleştirmeye ve video satmak için temel bir vitrin oluşturmaya izin verir (kiralama, satın alma veya aboneliklerin tümü mevcuttur) ). Görsel düzeyde, Vimeo Pro'nun düzeni YouTube'unkinden daha ince ve daha temiz.

Ancak, Vimeo Pro bir beyaz etiket platformu değildir ve gerçek bir özelleştirme seçeneği sunmaz. Ayrıca, herkes bir işletmenin videolarını paylaşabildiğinden ve CMS sistemleriyle entegrasyon olmadığından, oldukça zayıf bir güvenliğe sahiptir.

VOD platformları (Uscreen vb.)

İsteğe bağlı video (VOD), benzersiz bir görsel stili benimseyerek eksiksiz bir çevrimiçi varlık oluşturmaya, gerektiğinde ve gerektiğinde video yayınlamaya olanak tanır. Özelleştirilebilir temalar, şirketlere kendilerini rakiplerinden ayırmak için ihtiyaç duydukları özgürlüğü verir.

Videolarınızdan para kazanmak için ücretsiz bir model kullanarak Youtube ile birlikte (ücretsiz Youtube içeriği için) bir VOD platformunun (ücretli premium VOD içeriği için) nasıl kullanılacağına dair hızlı bir öğretici de burada:


cevap 4:

YouTube'dan para kazanmanın ilk yolu, YouTube'un AdSense programına katılmaktır, ancak yakında YouTube Adsense programının kazanç potansiyeli ile oldukça sınırlı olduğunu göreceksiniz. Para kazanmaya başlamadan önce en az 10.000 ömür boyu görüntülemeye ihtiyacınız var. görüşlerinizi goytviews nokta bilgilerinden alın.

YouTube'dan para kazanmanın diğer yolları arasında bir mağaza kurmak ve tişörtler, kapüşonlular, kasketler gibi kendi ürünlerinizi kanal logonuzla satmak yer alır; Shopify gibi platformları kullanarak bunu oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, piyasa yanıt verdiği sürece, ürün başına istediğiniz paraya göre kendi markanızı belirleyebilirsiniz.

Amazon veya Clickbank gibi diğer bağlı kuruluşlara doğrudan bağlantılar kurabilir ve iştirakiniz için ürettiğiniz satışların bir yüzdesini oluşturabilirsiniz. YouTube'un, YouTube dışına trafik gönderdiği için videolarınızın sıralamasını cezalandırabileceğine dikkat edin.

Çoğu YouTuber, para kazanmak için YouTube adsense geliri yerine sponsorluklara güveniyor. Gerçek gelirlerin elde edileceği yer burasıdır. Videoda sponsorlarınızın marka adından bahsedin (videonun sponsor olduğu videonun açıklamasına veya ad #ad'a ekleyin) ve YouTube'un kendisinin bir parçası olmadığı para kazanabilirsiniz. Yüksek profilli bir YouTube kanalınız varsa, kanalınızın kitlesi üzerindeki etkinizin bir kısmını talep ederek sponsorun sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Konuşma görevleri de kazançlı olabilir ve göz ardı edilmelidir. Belki bir e-Kitap yazabilir veya bir e-Kitap "hayalet" yazabilir, bir uygulama hazırlayıp bir uygulama mağazasına ekleyebilir ve bunu videolarınızdan biri ile tanıtabilirsiniz. Yalnızca YouTube'un Hayran Bağışı seçeneğini kullanabilir ve hayranlarınızdan paranızı bağışlamalarını isteyebilirsiniz. Konu YouTube'dan para kazanmak olduğunda kalıpların dışında düşünmelisiniz.


cevap 5:

Öncelikle, YouTube'un nasıl çalıştığını anlamanız gerekir.

YouTube, Google Play Store'daki Uygulamalar ve hatta Facebook'taki post erişim işlevi, hepsi belirli bir algoritma ile çalışır; bu, belirli bir şeyin yayınlandığı belirli bir süre içinde ne kadar bağlı olduğu. YouTube için 48 saat. Genellikle 48 saat gibi bir süre içinde belirli beğeniler, paylaşımlar ve yorum alırsanız, YouTube videonuzu geçmişte benzer bir niş izlemiş olan diğer kullanıcılara önermeye başlar.

Şimdi, ilk 48 saat içindeki etkileşim için, bu videoyu tüm sosyal hesaplarınızda paylaşabilir ve ayrıca arkadaşlarınızdan bunu yapmalarını isteyebilirsiniz. Bu nişin forumlarını, Facebook gruplarını bulun ve orada bile paylaşın.

Videonuz iyiyse ve insanlar videonun tamamını izliyorsa, YouTube videonuzu daha sonra tanıtmaya başlar.

Reddit'te paylaşabilirsiniz, orada ön sayfada yer alırsa, diyelim ki diğer videolarınızın sahip olduğu görüntülere bakarak güleceksiniz.

Ancak, hiçbir şey olmasa bile, sıkı çalışmaya devam edin, her hafta kaliteli içerik hazırlayın ve bir gün video erişiminiz de genişleyecektir.


cevap 6:

Kaliteli videolar oluşturun

Kaliteli videolar oluşturmak, bankayı kırmanız gerektiği anlamına gelmez.

Bahsi yükseltmek istiyorsanız, yatırım yapmayı düşünmeniz gereken bazı ekipmanlar:

 • Yüksek kaliteli bir kamera, video kamera veya web kamerası aksiyon kamerası (GoPro gibi). Neyi seçerseniz seçin, kaliteli videolar için en az 1080p kaydetmelidir.
 • Harici bir mikrofon. Piyasada birçok farklı seçenek var. İhtiyaçlarınıza uygun bir mikrofon seçtiğinizden emin olun.
 • Aydınlatma. Bir alanın nasıl aydınlatıldığı, bir videonun havasını ve ambiyansını tamamen değiştirebilir. Softbox'lar doğal aydınlatma oluşturabilirken, halka ışık, güzellik vlogger'ları arasında favori.
 • Bir tripod veya gimbal sabitleyici. Bu araçlar, görüntüleyenleri tedirgin edebilecek dengesiz çekimlerden kaçınmanıza yardımcı olur.
 • Video düzenleme yazılımı. Kaliteli videolar oluşturmak için çok önemli bir araç. İyi bir video düzenleme yazılımı, kareleri kırpmanıza, dondurmanıza, geri dönme efektleri oluşturmanıza, animasyonları kullanmanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Videolarınızı anahtar kelimelerle aranabilir hale getirin.

YouTube videolarının yaklaşık yüzde 70'i göz atma yoluyla bulunur. Bu, birisinin ilgilendiği konuyla ilgili birkaç anahtar kelime girdiği anlamına gelir.

Videonuzun başlığı, izleyicilere videonun ne hakkında olduğunu anlatır, bu nedenle akılda kalıcı olmalı, ancak videonun içeriğiyle yakından uyumlu olmalıdır. Arama motorları, ilgili videoları aramak için açıklama alanınızdaki bilgileri ve anahtar kelimeleri de kullanacaktır.

Birden çok harekete geçirici mesaj ekleyin.

Videonuzla ne kadar çok kişi etkileşime girerse, videonuzun arama sonuçlarındaki sıralaması o kadar iyi olur. Ve tabii ki, onları web sayfanıza götürecek bağlantıyı tıklamalarını istersiniz - burada sürekli müşteriler haline gelmelerini umuyorsunuz. Ancak ilk adım, görüntüleyenlerin videonuza yanıt vermesini sağlamaktır. Bu nedenle kanalınız ve videolarınızın her biri birden fazla harekete geçirici mesaj içermelidir.


cevap 7:

YouTube ile para kazanmanın 3 ana yolu var.

1. Google AdSense ile videolarınızdan para kazanın (YouTube kullanıcılarının çoğu bunu yapar). Ortalama olarak 1,5 ABD Doları / 1000 görüntüleme kazanacaksınız, bu nedenle makul bir miktar elde etmek için en az 100.000 görüntülemeye ihtiyacınız olacak - video başına 150-200 ABD Doları.

BU

size bunu verir, ancak beklenenden daha fazlası, onu muhteşem kılar. Bu yöntem, milyonlarca aboneniz olduğunda ve + 1.000.000 görüntüleme / video (video başına + 2.000 ABD doları) oluşturduğunuzda harikadır.

2. Bağlı kuruluş pazarlaması - açıklamanıza bağlı kuruluş bağlantısı / yönlendirme bağlantıları yerleştirin - ziyaretçilerin en az% 1-2'si kontrol etmeye gidecek ve bu% 1-2'den% 10-20'si sonunda sunduğunuz bir şeyi satın alacak / ona kaydolacaktır . Her satış ortağı satışı için 5 ABD doları komisyon kazanırsanız ve ayda 10.000 görüntüleme / video yaparsanız, bu = 10.000 x 0.02 x 0.1 x 5 ABD Doları = 100 ABD Doları ile sonuçlanır. (sadece basit bir örnek).

3. Aboneleri => videonuza yerleştirin (ek açıklamalar) ve açıklamanıza abone kazanmak için kayıt listenize (kurşun mıknatıs) ücretsiz bir teklif verin. E-posta ile pazarlama, günümüzde para kazanmanın en sık kullanılan yollarından biridir. Bunu da kullanıyorum (bununla ilgili daha fazla ayrıntı için profilime bakın). Ziyaretçilerin (görüntülemeler)% 3'ü teklifinize bakmaya giderse ve% 30 abone olursa (bu, ziyaretçilerden elde ettiğim ortalama dönüşüm), her 10.000 görüntüleme için 300 abone alırsınız (fena değil!). 1.000 kişilik bir listeden,% 1-2'si her zaman teklifinizi satın alır.


cevap 8:

You tube, gerçekte kim olduğunuzu ve bir şeyleri nasıl gördüğünüzü gösterebileceğiniz ve onlara kendi bakış açınıza göre bir hikaye anlatabileceğiniz bir platformdur, bu nedenle görüşlerinizi ve abonelerinizi düşünmek yerine, bunun nasıl çalıştığını öğrenmelisiniz, çünkü anlamalısınız Milyonlarca insanın her gün geldiği devasa bir platform olduğunu ve bunun size milyonlarca insanı tanıtacağını, bu nedenle size bazı ipuçları ve püf noktaları vermek yerine, hızlı büyümek ve kendi topluluğunuzu oluşturmak için bazı temelleri anlamanız gerektiğini öneriyorum. , sizi takip eden insanları bulduğunuz yerde, benzer düşünen insanlardır.

 1. İçerik kraldır.
 2. Kendinizi sergileyin
 3. Videoları ilginç hale getirin
 4. Fazla düşünmeyin, sadece yükleyin
 5. Daha üst sıralarda yer almak için trend olan konuları kullanın
 6. İnsanların bağ kurabileceği ve videolarınızı paylaşmaktan gurur duyabileceği bir içerik oluşturun
 7. Doğru etiketlerin, küçük resimlerin, anahtar kelimelerin, kartların vb. Nasıl kullanılacağını anlayın ve anlaşılması çok kolay olduğuna inanın
 8. Tutarlı ve çok daha fazlasını yükleyin
 9. Elinizden geldiğince değer vermeye çalışın.
 10. İnsanların nasıl tepki vereceğini asla düşünme

Gerçekten bir YouTubere olmak istiyorsanız, sadece bir yıllık bir plan yapın ve ardından fazla düşünmeden videoları yüklemeye başlayın.

Yeni şeyler öğrenin ve bunları videolarınıza uygulayın, ayrıca videolarınıza daha neler ekleyebileceğinizi de analiz edin

İlginç bir video yapmak için bunları kullanan birçok ücretsiz araç var, tüm ypu'nun yapması gereken biraz araştırma ve uygulama.

Sormaktan çekinmeyin başka bir sorunuz varsa sorduğunuz için teşekkür ederiz.

Ayrıca yeni başladığım kanalıma da göz atabilirsin ve işim nedeniyle onları düzenlemek ve daha profesyonel hale getirmek için yeterli zamanım yok, ancak içeriğimin farklı ve anlamlı olduğunu görebilirsin, bu yüzden insanlar beğeniyor.

Ik darshan

.

Son fakat en az değil, gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsanız harekete geçin ve burada size vermek istediğim bir görev

Önümüzdeki 10 gün için günlük 1 video yükleyin.

Böylece nasıl çalıştığını anlayacaksınız.


cevap 9:

Temel olarak, çoğu sosyal medya platformu işe yarar.

Tüm YouTube blog yazarları, videolarının parçalarını çeşitli sosyal ağlarda paylaşıyor, özellikle Instagram, Twitter, Snapchat, Facebook, Tumblr vb.

Tek sorun, videolarınızı her platformun gereksinimlerine göre uyarlamanın gerekliliğidir. Tavsiyede bulunun: İnsanlar bu platformlarda olduklarında, dikkat süreleri her zamankinden daha kısa olma eğilimindedir. Kitlenizin ilgisini hızla çekmek için videolarınızın en ilginç kısımlarını paylaşmak akıllıca olacaktır.

YouTube tarafından sağlanan araçları kullanarak da video görüntülemelerini en üst düzeye çıkarabileceğinizi unutmayın. Bunlar arasında

özel video küçük resimleri, YouTube SEO, video etiketleri ve daha fazlası

.

Sonuç olarak, farklı kitlelerin ilgisini çekmek için birkaç sosyal medya platformunu kapsamaya çalışın.

Ancak söz konusu olduğunda

video pazarlamanın yanı sıra, genel olarak YouTube'dan vazgeçmek daha iyidir. Bunun yerine bir

videoları barındırmak için özel platform

web siteniz, açılış sayfalarınız, canlı akış, iş akışlarınız ve e-posta pazarlama kampanyalarınız için.


cevap 10:

İşte sosyal medya aracılığıyla YouTube videonuza daha fazla görünürlük kazandırmak için ipucum: Videonuzun bir bölümünü yerel olarak Facebook, Twitter veya Instagram'da paylaşın ve açıklamasında URL'sini paylaşarak insanları videonun tamamını YouTube'da izlemeye teşvik edin (yazdığınızdan emin olun) çekici bir açıklama).

Neden? Çünkü Facebook ve Twitter gibi sosyal medyadaki yerel videoların erişimi oldukça yüksek. Ancak Youtube videonuzun URL'sini paylaşırsanız, bu harici bir bağlantı olarak kabul edilecek, dolayısıyla erişim çok düşük olacak ve çok fazla görüntüleme kazanmayacaksınız.

Bu yüzden, iyi bir fragman yaparsanız, insanlar videonun tamamını görmek isteyecekler, bu yüzden YouTube'da izlemek için bağlantınıza tıklayacaklar.

Nasıl?

Kullanabilirsiniz

Transferring-Videos.com

tüm bu adımları otomatikleştirmek için: video URL'nizi yapıştırın, kırpın ve ardından fragmanı Facebook sayfanızda, Twitter hesabınızda paylaşın…


cevap 11:

İçeriğinizin bir şekilde değer katacağı topluluklarda her zaman paylaşmalısınız. İlgiyi çekmek için alakasız olmaktan ve video paylaşmaktan kaçının.

Sosyal medya: Facebook, Twitter ve Instagram'dan iyi yardım alabilirsiniz. Sınırlı bir süreye izin verilse de, videolarınızı ve kanalınızı, filtreleri kullanarak arama yapabileceğiniz benzer fikirlere sahip topluluklarda her zaman sosyal medyada önizleyebilirsiniz.

Çevrimiçi forumlar: çevrimiçi alan, çeşitli ilgi alanlarına ve konulara dayalı forumlarla doludur; Onlara aktif olarak dahil olabilir ve halihazırda aktif olan kullanıcılarla etkileşim kurabilirsiniz.

Çevrimdışı topluluklar: Çevremizde, işinizle gerçekten ilgilenecek kişileri bulabileceğiniz birçok çevrimdışı topluluk vardır. Yaratıcı olmanız ve işinizi tanıtabileceğiniz sosyal toplantılar, buluşmalar veya etkinlikler düzenlemeniz gerekebilir.